Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SONY KDL-55XE7005B

SONY KDL-55XE7005B

od 2799,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Wspaniała czystość, świetny kontrast

Odkryj na nowo każdy szczegół w 4K

4K X-Reality™ PROTechnologia 4K X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel, zapewniając wyjątkową czystość obrazu.
Analiza pikseli wielu klatek nadaje obrazom ostrość i lepszą jakość w czasie rzeczywistym, co widać na budynkach i drzewach.

Stworzony do słuchania
ClearAudio+Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny i zdaje się dobiegać ze wszystkich stron.
Muzyka i dialogi stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Konstrukcja ułatwiająca skupienie się na obrazieZmaksymalizuj przestrzeń i zmniejsz ilość przewodów. Ten cienki telewizor z wąską aluminiową ramą
pięknie się prezentuje i umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza. Inteligentny sposób zarządzania przewodami pozwala ukryć je zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Gry w jakości HDR na PlayStation®Telewizory 4K HDR firmy Sony doskonale współpracują z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro.
Daj się pochłonąć realistycznym grom pełnym pięknych tekstur i żywych, intensywnych kolorów. Zobacz, jak Twoje ulubione gry nabierają życia dzięki niezwykłej jakości obrazu.

Wbudowana łączność Wi-Fi — doskonała rozrywka bez przewodówŁatwe połączenie z siecią domową. Wbudowane łącze Wi-Fi® pozwala przeglądać filmy,
oglądać materiały wideo z serwisów, takich jak YouTube™, oraz korzystać z oferty programów telewizyjnych dostępnych na życzenie.
Co ważne, do transmisji materiałów rozrywkowych z domowej sieci i Internetu nie są potrzebne żadne kable.

Jak działa 4K X-Reality PRO?Nadszedł czas na kolejną porcję informacji o technologii 4K.
Z pewnością wiecie, że od kilku lat Sony Pictures Entertainment nagrywa wszystkie nowe filmy w technologii 4K, prawda?

Jednak co ze starszymi tytułami, naszymi płytami DVD i Blu-ray czy programami telewizyjnymi?

Mogliście już słyszeć co nieco na temat technologii X-Reality PRO, dzięki której obraz staje się ostrzejszy, wyraźniejszy i przyjemniejszy dla oka.

Teraz kolej na 4K X-Reality PRO, która ulepsza obraz do jakości zbliżonej do 4K.
Cokolwiek oglądasz, czy będzie to film na Blu-ray czy wideo ze smartfona, inteligentna technologia obrazu analizuje i udoskonala obrazy,
wyostrzając szczegóły i wzbogacając kolory, sprawiając, by każda klatka wykraczała poza rozdzielczość Full HD.

Telewizory BRAVIA 4K Ultra HD wyposażone się w zaawansowaną i unikalną technologię stworzoną przez Sony.
Dlatego, nawet jeśli przez krótki czas nie będziemy mogli oglądać specjalnego kanału telewizyjnego 4K, telewizory Sony mogą udoskonalać każdy obraz do jakości zbliżonej do 4K.

Obsługa wielu formatów nagrań z nośników USB Odtwarzaj ulubioną treść cyfrową z dowolnej pamięci USB. Odtwarzanie z nośników USB z obsługą wielu formatów pozwoli odtworzyć
praktycznie każdy materiał, w tym muzykę, filmy wideo i kolekcje zdjęć. Obsługa szerokiego wachlarza kodeków gwarantuje maksymalną uniwersalność.
Po prostu podłączasz i odtwarzasz.

Przeciwnicy

Sony KDL-55XE7005B

Sony KDL-55XE7005B

Rekomendacje

Opinie

  1. Za tę cenę to jest to sprzęt wart każdej wydanej na niego złotówki.

    Opinie napisał(a) Piotr dnia

  2. Fajny telewizor z pięknym obrazem dobrze wykonany z pełną dbałością o szczegóły Polecam!

    Opinie napisał(a) Sebastian dnia

  3. Dla mnie jest w porządku. Mi zależy na dobrym obrazie i jest ok. Połączenie z internetem ok. połączyłem się z własnym kontem you tube bez problemu. Bardzo fajna funkcja, której wcześniej nie miałem to mirror. Wygląd super. Na ogólne działanie jeszcze za wcześnie. Trochę mało niskich tonów, ale to rzecz gustu.

    Opinie napisał(a) Jarek dnia


comments powered by Disqus