Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Sony KD-55XE8599 czy Sony KDL-43W809C

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Sony KD-55XE8599
Sony KDL-43W809C
Remis

Cechy

Sony
Sony KD-55XE8599
czy
Sony
Sony KDL-43W809C
DANE PODSTAWOWE
Producent
Sony
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

Sony KD-55XE8599
 1. Dzisiaj zakupiony i jestem zadowolony :)

  Opinie napisał(a) Marcus dnia

 2. Tv zakupiłem 2 dni temu. Do tej pory nie umiem się na niego napatrzeć :) podłączony pod Vectrę. W porównaniu do mojej plazmy Panasonica to obraz jest przekozacki. Netflix czy YouTube naprawdę ogień. Matryca jest 100hz i podobno produkcji samsunga. Jest to matryca VA czyli najlepszy obraz na wprost oglądanego materiału. Bardzo prosty w obsłudze ,wyszukiwanie głosowe . Naprawdę polecam

  Opinie napisał(a) Lukasz dnia

100% poleca ten produkt

Sony KDL-43W809C
 1. Telewizor o bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku. Ogólnie godny polecenia ale ma też minusy: - koszmarnie wolne działanie menu konfiguracyjnego, edycja kanałów praktycznie niemożliwa. W DVB-T przy kilkudziesięciu kanałach jeszcze idzie się przemęczyć ale ogarnięcie listy kanałów satelitarnych nie jest już przy tak powolnym działaniu menu możliwe. Co prawda są zdefiniowane listy kanałów pod CP, nc+ i n na kartę ale ułożenie swojej listy choć możliwe to jest nie do wykonania. Jest dostępny program na PC Sony Editor ale to nie zwalnia producenta z dopracowania edycji kanałów i szybkości działania menu konfiguracyjnego w TV. - błędy w aplikacjach Player, Ipla, VOD - nie wiem czy to wina samych aplikacji czy telewizora ale często podczas próby obejrzenia materiału wideo pojawia się błąd. Pomaga ponowna próba, niekiedy restart, a niekiedy dopiero wyjęcie wtyczki, czasami niestety nic nie pomaga. Za to TVP Stream działa poprawnie. - brak możliwości odtworzenia nagrań na innym sprzęcie niż nasz telewizor na którym zostały dokonane. Jeżeli kogoś nie interesuje edycja kanałów bo ma własny dekoder lub wystarczy mu ustawienie list zdefiniowanych a także jest wstanie znieść błędy niektórych aplikacji to polecam.

  Opinie napisał(a) jarek999 dnia

 2. Bardzo się cieszę że wybrałem właśnie ten model jestem 100% zadowolony pomimo braku okularów 3D czy pilota multimedialnego które to można dokupić w razie potrzeby .Dużym plusem jest cena nie wygórowana w stosunku do jakości i parametrów.Polecam.

  Opinie napisał(a) Grzegorz dnia

 3. Telewizor ma bardzo dobry obraz, w HD żyleta, zwykłe też dobra jakość obrazu, bardzo dobra czerń i kolory na fabrycznych ustawieniach a jakość obrazu i kolory są dla mnie najważniejsze w telewizorze. Internet jak dla mnie daje rade, korzystam głównie z you tube . ogólnie jestem bardzo zadowolona z tv. Jedynie do czego mogę sie przyczepić to słabe konty widzenia ale ten mały minus można wybaczyć przy tylu zaletach, chociaż niektorzy narzekają na Sony, dla mnie co marka to marka - co Sony to Sony!

  Opinie napisał(a) lena dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki