Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SONY KD-55XE7096B

SONY KD-55XE7096B

od 1999,99 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Telewizor SONY Smart TV KD-55XE7096 wyposażony w ekran o przekątnej 55" i rozdzielczości 4K UHD 3840×2160p gwarantuje widoczność najmniejszych szczegółów, głębię obrazu i żywe, naturalne kolory. Posiada szereg funkcji nadających nowy wymiar telewizji. Obsługa aplikacji z platformy Opera Store, przeglądarka internetowa Opera, tryb ClearAudio+ i wiele innych funkcji, które sprawiają, że użytkownicy nie zamieniliby go na żaden inny telewizor.

Przeciwnicy

Sony KD-55XE7096B

Sony KD-55XE7096B

Rekomendacje

Opinie

 1. Polecam! :)

  Opinie napisał(a) Rado dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  obraz
  wygląd
 2. Telewizor jest bardzo dobry. Jedyne do czego można się przyczepić to brak możliwości instalacji innych aplikacji niż te, które są zainstalowane fabrycznie.

  Opinie napisał(a) Maciek dnia

  Wady
  brak możliwośc
  łatwość obsługi
 3. Tv. Super obraz. Wart swojej ceny.

  Opinie napisał(a) Rysiek dnia

  Zalety
  dźwięk
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  obraz
  super jakość
  super obraz
  wygląd

comments powered by Disqus