Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SONY KD-55S8505C czy Sony KD-55XE8599

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
SONY KD-55S8505C
Sony KD-55XE8599
Remis

Cechy

SONY
SONY KD-55S8505C
czy
Sony
Sony KD-55XE8599
DANE PODSTAWOWE
Producent
Sony
Producent
Sony

Opinie

0% poleca ten produkt

SONY KD-55S8505C
  1. NIe kupujcie szajsu pod nazwa sony - po 6 latach padla mi matryca w telewizorze za 10 tys zł- reakcja Sony polska-no ma pan pecha ....żadnego wsparcia ze strony serwisu - żadnej możliwości naprawy nic- ***** śmiechu:((( pół roku walki z gigantem -ponizej krytyki- juz nigdy!!

    Opinie napisał(a) kAROL dnia

100% poleca ten produkt

Sony KD-55XE8599
  1. Tv zakupiłem 2 dni temu. Do tej pory nie umiem się na niego napatrzeć :) podłączony pod Vectrę. W porównaniu do mojej plazmy Panasonica to obraz jest przekozacki. Netflix czy YouTube naprawdę ogień. Matryca jest 100hz i podobno produkcji samsunga. Jest to matryca VA czyli najlepszy obraz na wprost oglądanego materiału. Bardzo prosty w obsłudze ,wyszukiwanie głosowe . Naprawdę polecam

    Opinie napisał(a) Lukasz dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki