Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Sony Bravia KD-77A1 czy Sony KDL-55XE7005B

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Sony Bravia KD-77A1
Sony KDL-55XE7005B
Remis

Cechy

Sony
Sony Bravia KD-77A1
czy
Sony
Sony KDL-55XE7005B
DANE PODSTAWOWE
Producent
Sony
Producent
Sony

Opinie

0% poleca ten produkt

Sony Bravia KD-77A1
 1. Za tą kasę to tylko projektor JVC-RS 3000 4K, który skaluje obraz do 8K!

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 2. Za tą kasę oczekiwałem czegoś lepszego. jakość co do ceny na 3. trzeba powiedzieć że dźwięk i obraz ok. ale niestety obsługa jak w latach 80-tych trzeba używać pilota. za tą cenę powinien być sterowany głosem. dziś wywożę go na działkę.

  Opinie napisał(a) viola dnia

100% poleca ten produkt

Sony KDL-55XE7005B
 1. OK

  Opinie napisał(a) Marian dnia

 2. Produkt zakupiony przed Mundialem w promocyjnej cenie, warty pieniędzy, matryca robi robotę, TV mam podpięty pod kino domowe stąd czasem brak synchronizacji między dzwiękiem a obrazem tylko jeśli chodzi o youtube i netflix (pewnie kwestia konfiguracji kabli i ustawień). Obraz w 4K petarda. Polecam

  Opinie napisał(a) Mimi dnia

 3. Produkt zgodny z opisem. Wszystko super. Polecam!!!

  Opinie napisał(a) Maciej dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki