Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SONY BRAVIA KD-55XF9005

SONY BRAVIA KD-55XF9005

od 4039,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Telewizor 4K HDR z procesorem obrazu 4K HDR Processor X1™ Extreme, technologią X-tended Dynamic Range™ PRO i wyświetlaczem TRILUMINOS Display

 • Sceny szybkiej akcji są niezwykle wyraźne dzięki X-Motion Clarity
 • Wyszukuj rozrywkę głosowo na platformie Android TV™


Przeciwnicy

Sony Bravia KD-55XF9005

Sony Bravia KD-55XF9005

Rekomendacje

Opinie

 1. Posiadam sprzęt dopiero 2 dni, działa bez zastrzeżeń, tego oczekiwałem w momencie wyboru jego parametrów technicznych. Polecam.

  Opinie napisał(a) Jarosław dnia

 2. Widzę tu dużo PR-u... Od początku: dobry TV do salonu z małymi oknami i oświetleniem punktowym, bo niestety robi w domu za lustro. Obraz i dźwięk przyzwoity, ale gorszy niż modele zeszłoroczne. Design okropny, dlatego lepiej go powiesić.

  Opinie napisał(a) Tomek46 dnia

 3. Sony to sony..jak ktoś miał to wie dlaczego LG i inne firmy nie maja startu.

  Opinie napisał(a) Rafał dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  matryca va
  płynniejszy obraz niż w niższej serii.
  wygląd

comments powered by Disqus