Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE60J6240 czy Sony KD65SD8505

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE60J6240
Sony KD65SD8505
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE60J6240
czy
Sony
Sony KD65SD8505
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE60J6240
 1. Mediaexpert reklamuje obecnie ten tv za 1990pln ktorego nie ma ani w sklepie internetowym ani stacjonarnym. Żałosna prowokacja i desperacki merkering.

  Opinie napisał(a) Gościu dnia

 2. Reklama leci co chwilę a telewizor za tą kasę to fikcja oby przyciągnąć ludzi do sklepu

  Opinie napisał(a) emil kuglarz dnia

 3. Media Expert wprowadza klientów w błąd- tego telewizora nie ma już w tej cenie w sklepach które podają. Przejechał ponad 200 km i zmarnowałem czas. wielka ściema

  Opinie napisał(a) Michu dnia

100% poleca ten produkt

Sony KD65SD8505
 1. Super telewizor!Polecam.Android pracuje rewelacyjnie,nie wiesza się i w zasięgu LTE pracuje błyskawicznie.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym telewizorem to mogę gorąco go polecić. Obraz, kolory, kontrast, bardzo dobra czerń, super podświetlenie, bardzo dobry dzwięk. Jednym słowem jest rewelacyjnie. Mój poprzedni telewizor to plazma Panasonica i myślałem że już nic lepszego nie ma ale bardzo się myliłem. Prze tym sonym wszystko jest brzydkie i niewyraźne.

  Opinie napisał(a) nikt dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki