Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Przeciwnicy

Samsung UE55NU8002

Samsung UE55NU8002

Rekomendacje

Opinie

 1. Telewizor posiadam mniej więcej pół roku, więc myślę, że dziś nadszedł dzień żeby napisać o nim jakąś treściwą opinie. Otóż, zaczął bym od jakości obrazu, który krótko mówiąc jest bardzo dobry a porównując go do ceny jest świetny - wiadomo, widziałem ładniejszy obraz w TV ale nie kosztował on 3300 zł lecz 5500 zł, co moim zdaniem jest znaczącą różnicą przeważającą na korzyść samsunga. Warto sobie odpalić jakieś filmy 4K z YouTube i popatrzeć na ostry obraz robiący na początku mega dobre wrażenie, z czasem jednak człowiek przyzwyczaja się do pewnego poziomu i nie robi to na mnie takiego "wow" jak przez pierwszy miesiąc :) Kolejnym punktem który warto poruszyć jest design - TV wygląda schludnie, ma "śmieszną" stopkę z której na chwilę obecną nie korzystam ponieważ telewizor wisi u mnie na ścianie. Ramki są małe, wyświetlany ekran kończy się mniej więcej 1-1,5 cm od krawędzi ekranu od boków oraz z góry, z dołu mamy natomiast jakieś 0,5 cm odstępu od krawędzi TV. Sam TV jest dosyć cienki nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Bardzo podoba mi się również minimalistyczny pilot bez zbędnych bajerów oraz obsługa menu, które jest czytelne, ma mało funkcji i jesteśmy w stanie szybko wszystko ogarnąć, myślę, że nawet osoby starsze poradziły by sobie z tym zadaniem. Kolejnym punktem który warto poruszyć jest dźwięk - jest on najzwyczajniej w świecie okej. Nie spodziewałem się, że TV będzie grał jak soundbar od BOSE czy jakiejś innej lepszej marki ale nie gra on tragicznie więc tutaj nie było dla mnie niemiłego zaskoczenia. Ma nawet jako taki bas. Na koniec minusy. Moim zdaniem znalazł bym jeden, nie doszukiwałem się bóg wie czego w TV za tę kwotę i czytałem wiele opinii przed zakupem tego modelu, ale ogromnie drażni mnie zacinające się menu. Jest to częsty problem i momentami trzeba poczekać kilka sekund zanim menu w TV się "odwiesi". Teraz już do tego przywykłem i nie drażni mnie to tak jak na początku użytkowania.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

  Zalety
  dzwiek
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  obraz
  obsluga
  wygląd
 2. To jest jakis dramat co robią

  Opinie napisał(a) Uuu dnia

 3. Telewizor mam od ponad 3 miesięcy. Jakość dźwięku ujdzie, choć nie powala. Niestety o ile obraz w mało dynamicznych scenach jest fenomenalny, tak przy dużym kontraście widać sporo smużenia, co strasznie irytuje choćby podczas przeglądania internetu. Nie jestem w stanie polecić go komukolwiek, kto przywiązuje dużą wagę do ostrości obrazu w ruchu.

  Opinie napisał(a) Karol dnia

  Zalety
  dzwiek
  jakość dźwięku
  łatwość obsługi
  wygląd
  Wady
  jakość obrazu
  obraz
  obsluga

comments powered by Disqus