Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SAMSUNG UE55MU7002 czy Sony KD-75XE8596

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
SAMSUNG UE55MU7002
Sony KD-75XE8596
Remis

Cechy

SAMSUNG
SAMSUNG UE55MU7002
czy
Sony
Sony KD-75XE8596
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

SAMSUNG UE55MU7002
 1. Telewizor, który bardzo dobrze radzi sobie w nasłonecznionym pomieszczeniu. Dla mnie z uwagi na usytuowanie w pokoju idealny wybór. Jakość obrazu bardzo dobra. Łatwa, intuicyjna obsługa pilota smart.

  Opinie napisał(a) Wiesław dnia

 2. Ogólnie telewizor fajny. Najlepszy obraz w ustawieniach fabrycznych z delikatną modyfikacją. Dźwięk super. Szybki i bezproblemowy w obsłudze. Na + one connect.

  Opinie napisał(a) p...k dnia

 3. Dobry telewizor ale kilka razy zdarzyło się że wystąpił efekt smugi.

  Opinie napisał(a) kicioman dnia

100% poleca ten produkt

Sony KD-75XE8596
 1. POLECAM

  Opinie napisał(a) agnieszka dnia

 2. Mąż zadowolony z prezentu :-) i wszystko w temacie

  Opinie napisał(a) Dori dnia

 3. Obraz jest za ciemny do jasnego pokoju, brak podświetlania punktowego matrycy - świeci cały czas cała powierzchnia i to niespecjalnie równo. Przez to świecenie nie ma koloru czarnego, tylko jest taki bladoszary. Android TV akurat dla mnie na plus bo można zainstalować KODI. Po telewizorze kupionym za ponad 10 tys. spodziewałem się czegoś DUŻO lepszego, a tak to po prostu wielki kloc wyświetlający taki sobie, za ciemny obraz o przytłumionych kolorach.

  Opinie napisał(a) Mateooo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki