Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SAMSUNG UE55MU7002 czy SONY KD-55S8505C

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
SAMSUNG UE55MU7002
SONY KD-55S8505C
Remis

Cechy

SAMSUNG
SAMSUNG UE55MU7002
czy
SONY
SONY KD-55S8505C
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

SAMSUNG UE55MU7002
 1. Telewizor, który bardzo dobrze radzi sobie w nasłonecznionym pomieszczeniu. Dla mnie z uwagi na usytuowanie w pokoju idealny wybór. Jakość obrazu bardzo dobra. Łatwa, intuicyjna obsługa pilota smart.

  Opinie napisał(a) Wiesław dnia

 2. Ogólnie telewizor fajny. Najlepszy obraz w ustawieniach fabrycznych z delikatną modyfikacją. Dźwięk super. Szybki i bezproblemowy w obsłudze. Na + one connect.

  Opinie napisał(a) p...k dnia

 3. Dobry telewizor ale kilka razy zdarzyło się że wystąpił efekt smugi.

  Opinie napisał(a) kicioman dnia

0% poleca ten produkt

SONY KD-55S8505C
 1. NIe kupujcie szajsu pod nazwa sony - po 6 latach padla mi matryca w telewizorze za 10 tys zł- reakcja Sony polska-no ma pan pecha ....żadnego wsparcia ze strony serwisu - żadnej możliwości naprawy nic- ***** śmiechu:((( pół roku walki z gigantem -ponizej krytyki- juz nigdy!!

  Opinie napisał(a) kAROL dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki