Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE55K6300 czy SAMSUNG UE55MU7002

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE55K6300
SAMSUNG UE55MU7002
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE55K6300
czy
SAMSUNG
SAMSUNG UE55MU7002
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE55K6300
 1. Telewizor ładnie się prezentuje menu jest łatwe (proste w obsłudze) ilczba wejść itp. Jeżeli chodzi o samą jakość obrazu to w skali od 1 do 10 to 4,5 . Nie ma rewelacji . Poprzednicy tego telewizora miały lepszą jakość obrazu . Zostaje nam sprawą sakrzywionego ekranu , osobiście dla mnie nie ma rużnica pomiędzy tym A normalnym nie zakrzywionym obrazem . Zdecydowanie polecam telewizory 4k to lepsza jakość i za tą samą cenę . Jeżeli chodzi o dźwięk i tryby dźwięków to 7/10 jest ok. Pilot jest łatwy w obsłudze i ładnie się prezentuje . Polece ten telewizor w skali od 1 do 10 na 5 na 5 ponieważ obraz mógł być poprostu lepszy (lepiej dopracowany)

  Opinie napisał(a) Michał dnia

 2. Przystępna cena. Jakość proporcjonalna do ceny.

  Opinie napisał(a) Darek dnia

 3. Dobry obraz, brak TVP VOD, płynny smart hub(TIZEN), brak 3D ale to nie problem, za taka niską cene 55 cali do sypialni ok.

  Opinie napisał(a) Mad dnia

100% poleca ten produkt

SAMSUNG UE55MU7002
 1. po dwoch telewizorach samsung, w ktorym po pewnym czasie przestaje dzialac smart tv (zakonczenie wsparcia producentow aplikacji lub samego producenta, ktory usuwa najwazniejsze aplikacje i dodaje swoje nieistotne) bardzo podziekuje za sprzet tej marki. Tylko Android tv

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia

 2. Towar nowy fabrycznie zapakowany, przy pierwszym uruchomieniu na białym ekranie startowym najbardziej widoczny okazał się śmieć lub rozgnieciony robak rybik który był pomiędzy matrycą a szybą przednią. Telewizor został zwrócony do sklepu. Pomimo tego zaryzykowałem jeszcze raz i zamówiłem ten sam egzemplarz w innym sklepie. Aktualnie oczekuję na dostawę.

  Opinie napisał(a) Grzegorz dnia

 3. Super telewizor. Mam go od miesiąca i nie zauważyłem wad i myślę że tak zostanie.

  Opinie napisał(a) Rafiks11 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki