Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE50MU6102 czy Samsung UE65KU6072

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE50MU6102
Samsung UE65KU6072
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE50MU6102
czy
Samsung
Samsung UE65KU6072
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE50MU6102
 1. Zachęcony opiniami w Internecie i znajomych kupiłem ten telewizor dla rodziców i bardzo żałuję. Jakość obrazu delikatnie mówiąc przeciętna na sygnale z nc+, kolory jaskrawe bez odpowiedniego nasycenia, w ciemnych filmach widać jasne chmury, tryby fabryczne standardowy i naturalny to dramat. Chciałem pokazać rodzica zdjęcia z wakacji nagrane w jakości 4K jednak telewizor ich nie odtwarza. Może ja tak źle trafiłem ale dla mnie telewizor bardzo słaby.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

  Zalety
  smart
  Wady
  jakość obrazu
  brak obsługi plików 4k
  jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona

  Opinie napisał(a) Marzena dnia

 3. Witam, TV zakupiony i mimo paru obaw wszystko jest bardzo dobrze, oczywiście jak na swoją cenę. Fajne i czytelne menu, YT działa szybko. Co najważniejsze to PS4 działa z HDR (trzeba parę ustawień w TV zrobić i PS4 wykrywa bez problemu), brak smużenia w grach, test szybki na Horizon Zero Down. Z wad TV to niepoprawne działanie pilota z BD LG, w nanu przeskakuje co 2-3 pozycje i nie da się wybrać właściwie ustawienia/katalogu bez użycia oryginalnego pilota. Nie wiem jeszcze czy da się odinstalować dołączone aplikacje jak Eleven czy Netfix, można usunąć z szybkiego menu ale ciągle się pokazują.

  Opinie napisał(a) Actchris dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE65KU6072
 1. tv oceniam ok, lecz po 4 miesiącach od zakupu zepsuło się podświetlanie wyświetlacza - naprawa gwarancyjna, wymiana wyświetlacza,

  Opinie napisał(a) ada dnia

 2. Bardzo dobry telewizor w tym zakresie cenowym, nie widze roznicy w jakosci obrazu w porownaniu do nowszych generacji telewizorow samsunga

  Opinie napisał(a) m2m dnia

 3. Jestem trochę niezadowolny z tego modelu. W porównaniu z tv też serii6 kupionym 3 lata temu, to przepaść jakościowa. UE65KU6072U okrojono o magicznego pilota (tego to steruje ruchami ręki z niebieskim punktem na ekranie). Dostajemy tylko tandetny zwykły pilot - NIE SMART(taki jak 3 lata temu dawali jako dodatkowy). Matryca jest oczywiście 60 Hz (trzy lata temu była 120 Hz), i jest nie RGB tylko RBGW (czyli gorsza). No i słynne 4K. Owszem pixeli jest 2x więcej w pionie i poziomie a więc 4x więcej łącznie ale przy zwykłym oglądaniu programów tv obraz JEST GORSZY niż w full HD. Obrazy statyczne jeszcze są takie same ale już w przypadku ruchu, obraz znacznie traci ostrość. Menu i oprogramowanie (ponoć jest to jakiś dobry Tizen) jest okrojone i mniej intuicyjne niż było to w poprzednich modelach serii6. No i teraz najlepsze: TELEWIZOR JEST KRZYWY. Wiem, że brzmi to irracjonalnie i pomyślicie, że ja mam krzywo pod kopułą:) ale ja mówię poważnie i widzą to wyraźnie wszyscy domownicy oraz dowiodły tego pomiary. Po prostu telewizor jest jakby przegięty, dolny prawy róg wystaje do przodu o 1,5 cm, nie przeszkadza to oczywiście w oglądaniu ale głupio wygląda jak patrzy się z boku i świadczy to o zastosowanych materiałach (niedługo będą chyba wkładali super ultra 8K matrycę w obudowę z kartonu :) Nie wiem, czy wszystkie tak mają czy tylko ja tak trafiłem? Jak ktoś ma to niech się wypowie. Poza tym działa.

  Opinie napisał(a) Daniel dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki