Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE50MU6102 czy Samsung UE55KU6100

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE50MU6102
Samsung UE55KU6100
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE50MU6102
czy
Samsung
Samsung UE55KU6100
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE50MU6102
 1. Zachęcony opiniami w Internecie i znajomych kupiłem ten telewizor dla rodziców i bardzo żałuję. Jakość obrazu delikatnie mówiąc przeciętna na sygnale z nc+, kolory jaskrawe bez odpowiedniego nasycenia, w ciemnych filmach widać jasne chmury, tryby fabryczne standardowy i naturalny to dramat. Chciałem pokazać rodzica zdjęcia z wakacji nagrane w jakości 4K jednak telewizor ich nie odtwarza. Może ja tak źle trafiłem ale dla mnie telewizor bardzo słaby.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

  Zalety
  smart
  Wady
  jakość obrazu
  brak obsługi plików 4k
  jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona

  Opinie napisał(a) Marzena dnia

 3. Spełnia moje oczekiwania.

  Opinie napisał(a) Kazimierz dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE55KU6100
 1. Wszystko bardzo dobrze zgodnie z przewidywaniami. Jednak jest cały z plastiku i mi osobiście to trochę przeszkadza.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 2. Telewizor (55 cali) kupiłem w sierpniu 2016. Podłączony jest do dekodera UPC, a ten z kolei do kina domowego. Telewizor jest monitorem dekodera UPC. Nie korzystam z 4K, bo nie ma programów w tym formacie, a w internecie nie chce mi się grzebać. Dużo programów full_hd - dlatego można powiedzieć, że jest odpowiednio wykorzystany - Telewizor duży, wygięty ekran ok, obraz doskonały. Świetnie prezentuje się na ścianie. Jestem w pełni zadowolony - POLECAM.

  Opinie napisał(a) kokon dnia

 3. _____ FIRMA KAREN.. KUPIONY POZNAŃ.... DO TEGO REWELACYJNEGO TELEWIZORA.... DOKUPIŁEM .... TEŻ W FIRMIE KAREN.... SOUNDBAR SAMSUNG HW-K550.... POWIEM KRÓTKO .... TEN ZESTAW TO POEZJA .... NA LATA ...... POZDRAWIAM

  Opinie napisał(a) Jerzy dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki