Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE49M6372 czy Samsung UE55MU6672

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE49M6372
Samsung UE55MU6672
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE49M6372
czy
Samsung
Samsung UE55MU6672
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung
Model
M6372
Model
MU6672

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE49M6372
 1. Czarny kolor jest na prawde czarny

  Opinie napisał(a) Wojtek dnia

 2. Piękny obraz, bardzo dobry dzwięk, nie typowy pilot, ale to kwestia przyzwyczajenia.Tv Samsung bardzo ładny, szkoda , że ramki nie metalowe ale w tej cenie nie można wymagać więcej.Jestem zadowolony polecam.

  Opinie napisał(a) planetariusz dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
 3. Doskonały telewizor nawet dla wymagających widzów. Doskonały obraz, dźwięk oraz łatwość obsługi to jego cechy charakterystyczne:) Bardzo polecam!

  Opinie napisał(a) Paulina dnia

  Zalety
  wygląd

100% poleca ten produkt

Samsung UE55MU6672
 1. Telewizor kupiony w EURO AGD. Przez dwa lata i dwa miesiące służył dobrze. Gwarancja standardowa 2 lata. Dwa miesiące po gwarancji okazało się, że uszkodzeniu uległa pamięć niewymienna... więc trzeba kupić CAŁĄ PYTĘ GŁÓWNĄ ;-( coooo???? Na dodatek ten TV nie ma jeszcze wsparcia serwisu! -po dwóch latach????? Serwisant powiedział mi tylko że bym na razie poszukał nowego TV bo ten zepsuł się za wcześnie i nie ma jeszcze wsparcia serwisowego. No k....wa! Poprzedni SZAJSUNG LCD padł po dwóch tygodniach -matryca.. WIĘC: Moja opinia jest taka: Poszukam sobie nowego TV, ale broń cię Panie Boże NIE SZAJSUNG. Jednorazowym bublom mówię NIE. Nigdy więcej ! ps. wcześniej jeszcze diabeł mnie pokusił o zakup lodówki szajsunga - i też żałuję. Mimo precyzyjnego wypoziomowania wydaje z siebie dźwięki jakby w środku bimber pędził i 3 balony wina pracowały....ech ta technologia jutra -goowno.

  Opinie napisał(a) Pit dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki