Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE49M6302 czy Sony KDL-55W755C

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE49M6302
Sony KDL-55W755C
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE49M6302
czy
Sony
Sony KDL-55W755C
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE49M6302
 1. Szybko sprawnie polecam !!!

  Opinie napisał(a) streis dnia

 2. Spełnia oczekiwania. Polecam.

  Opinie napisał(a) Elena dnia

100% poleca ten produkt

Sony KDL-55W755C
 1. Tuż po zakończeniu dwuletniej gwarancji uległ samoistnej awarii- błąd systemowy. W związku z powyższym nie polecam - według mnie każda aktualizacja adroida to ryzyko takiej awarii.

  Opinie napisał(a) Beata dnia

 2. Telewizor mam 1,5 roku według mnie w tv najważniejszy jest obraz niestety ten Sony nie powala jakością obrazu Już wielokrotnie zmieniałem ustawienia obrazu i niestety nie uzyskałem tego co chciałem Opcja kino pro tak zachwalana przez Sony jako najlepszy obraz na tym tv to jakaś porażka ( obraz ciemny,mdły i żółty) inne opcje obrazu też nie powalają Producent chwali się płynnością obrazu tyle że po włączeniu opcji wyraźny czy własny jasność obrazu spada o 50%.To co mam dobrego ten telewizor to luksusowy wygląd dobry smart i jeszcze ewentualnie dźwięk Dla tych co uważają że najważniejsze w tv jest obraz napewno się rozczarują

  Opinie napisał(a) Nordas dnia

 3. Telewizor kupiłem dwa lata temu. Do tej pory wszystko działa świetnie, kolory są żywe, obraz bardzo ostry. System działa poprawnie, jest dużo dostępnych aplikacji do zainstalowania. Minusem dla mnie jest zbyt długie wczytywanie się trybu HOME. Dodam też, że nie mogłem korzystać z myszki, która po podłączeniu do USB prostu nie działała w przeciwieństwie do telewizorów SAMSUNG.

  Opinie napisał(a) Norbert dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki