Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE43KU6072 czy Samsung UE50MU6102

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE43KU6072
Samsung UE50MU6102
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE43KU6072
czy
Samsung
Samsung UE50MU6102
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE43KU6072
 1. Telewizor używam już 9 miesięcy,po tym czasie mogę powiedzieć iż jest naprawdę godny polecenia.Obraz w rozdzielczości Ultra HD w połączeniu z technologią HDR robi niesamowite wrażenie,a głośniki (jak na wbudowane w telewizor) wydają bardzo czyste dźwięki.Menu jest intuicyjne,aplikacje wczytują się bardzo szybko,dobrze działa z aplikacją na smartfony.Jako jedyny minus mogę zaliczyć niezbyt łatwy dostęp zmiany podświetlenia ekranu.Ogólnie same plusy, w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.Szczególnie polecam w połączeniu z platformą Netflix, gdzie dostępne są filmy w rozdzielczości 4K i HDR.

  Opinie napisał(a) Bartek dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  intuicyjne menu smart tv
  Wady
  utrudniony dostęp do zmiany jasności
 2. Telewizję oglądam rzadko, więc fajerwerków mi nie potrzeba. Jako przeciętny zjadacz chleba i amator "M jak miłość" i "Ojca Mateusza" jestem zadowolony. Wizualnie jest poprawnie. Stojak pod tv jest mocno tandetny.

  Opinie napisał(a) darol dnia

 3. Jakość do ceny idealnie.

  Opinie napisał(a) Agnieszka dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE50MU6102
 1. Zachęcony opiniami w Internecie i znajomych kupiłem ten telewizor dla rodziców i bardzo żałuję. Jakość obrazu delikatnie mówiąc przeciętna na sygnale z nc+, kolory jaskrawe bez odpowiedniego nasycenia, w ciemnych filmach widać jasne chmury, tryby fabryczne standardowy i naturalny to dramat. Chciałem pokazać rodzica zdjęcia z wakacji nagrane w jakości 4K jednak telewizor ich nie odtwarza. Może ja tak źle trafiłem ale dla mnie telewizor bardzo słaby.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

  Zalety
  smart
  Wady
  jakość obrazu
  brak obsługi plików 4k
  jakość wykonania
 2. Jestem bardzo zadowolona

  Opinie napisał(a) Marzena dnia

 3. Witam, TV zakupiony i mimo paru obaw wszystko jest bardzo dobrze, oczywiście jak na swoją cenę. Fajne i czytelne menu, YT działa szybko. Co najważniejsze to PS4 działa z HDR (trzeba parę ustawień w TV zrobić i PS4 wykrywa bez problemu), brak smużenia w grach, test szybki na Horizon Zero Down. Z wad TV to niepoprawne działanie pilota z BD LG, w nanu przeskakuje co 2-3 pozycje i nie da się wybrać właściwie ustawienia/katalogu bez użycia oryginalnego pilota. Nie wiem jeszcze czy da się odinstalować dołączone aplikacje jak Eleven czy Netfix, można usunąć z szybkiego menu ale ciągle się pokazują.

  Opinie napisał(a) Actchris dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki