Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE43KU6072 czy Samsung UE50MU6102

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE43KU6072
Samsung UE50MU6102
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE43KU6072
czy
Samsung
Samsung UE50MU6102
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE43KU6072
 1. Telewizor używam już 9 miesięcy,po tym czasie mogę powiedzieć iż jest naprawdę godny polecenia.Obraz w rozdzielczości Ultra HD w połączeniu z technologią HDR robi niesamowite wrażenie,a głośniki (jak na wbudowane w telewizor) wydają bardzo czyste dźwięki.Menu jest intuicyjne,aplikacje wczytują się bardzo szybko,dobrze działa z aplikacją na smartfony.Jako jedyny minus mogę zaliczyć niezbyt łatwy dostęp zmiany podświetlenia ekranu.Ogólnie same plusy, w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.Szczególnie polecam w połączeniu z platformą Netflix, gdzie dostępne są filmy w rozdzielczości 4K i HDR.

  Opinie napisał(a) Bartek dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  intuicyjne menu smart tv
  Wady
  utrudniony dostęp do zmiany jasności
 2. Telewizję oglądam rzadko, więc fajerwerków mi nie potrzeba. Jako przeciętny zjadacz chleba i amator "M jak miłość" i "Ojca Mateusza" jestem zadowolony. Wizualnie jest poprawnie. Stojak pod tv jest mocno tandetny.

  Opinie napisał(a) darol dnia

 3. Jakość do ceny idealnie.

  Opinie napisał(a) Agnieszka dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE50MU6102
 1. Witam, TV zakupiony i mimo paru obaw wszystko jest bardzo dobrze, oczywiście jak na swoją cenę. Fajne i czytelne menu, YT działa szybko. Co najważniejsze to PS4 działa z HDR (trzeba parę ustawień w TV zrobić i PS4 wykrywa bez problemu), brak smużenia w grach, test szybki na Horizon Zero Down. Z wad TV to niepoprawne działanie pilota z BD LG, w nanu przeskakuje co 2-3 pozycje i nie da się wybrać właściwie ustawienia/katalogu bez użycia oryginalnego pilota. Nie wiem jeszcze czy da się odinstalować dołączone aplikacje jak Eleven czy Netfix, można usunąć z szybkiego menu ale ciągle się pokazują.

  Opinie napisał(a) Actchris dnia

 2. Telewizor dobrej jakości. Dobry dżwięk i obraz. Skomplikowane ustawienia.

  Opinie napisał(a) Halina dnia

 3. Największa wadą tego tv jest beznadziejne menu, wszystkie ustawienia maksymalnie porozrzucane w różnych opcjach a prosty pilot nie ułatwia,. Sam obraz po każdorazowej 10 minutowej kalibracji jest dobry ale osobom które chcą korzystać z tego tv jako monitora lub konsoli raczej doradzam coś innego

  Opinie napisał(a) null dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki