Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE43KU6072 czy Samsung UE49MU6402

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE43KU6072
Samsung UE49MU6402
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE43KU6072
czy
Samsung
Samsung UE49MU6402
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE43KU6072
 1. Telewizor używam już 9 miesięcy,po tym czasie mogę powiedzieć iż jest naprawdę godny polecenia.Obraz w rozdzielczości Ultra HD w połączeniu z technologią HDR robi niesamowite wrażenie,a głośniki (jak na wbudowane w telewizor) wydają bardzo czyste dźwięki.Menu jest intuicyjne,aplikacje wczytują się bardzo szybko,dobrze działa z aplikacją na smartfony.Jako jedyny minus mogę zaliczyć niezbyt łatwy dostęp zmiany podświetlenia ekranu.Ogólnie same plusy, w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.Szczególnie polecam w połączeniu z platformą Netflix, gdzie dostępne są filmy w rozdzielczości 4K i HDR.

  Opinie napisał(a) Bartek dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  intuicyjne menu smart tv
  Wady
  utrudniony dostęp do zmiany jasności
 2. Telewizję oglądam rzadko, więc fajerwerków mi nie potrzeba. Jako przeciętny zjadacz chleba i amator "M jak miłość" i "Ojca Mateusza" jestem zadowolony. Wizualnie jest poprawnie. Stojak pod tv jest mocno tandetny.

  Opinie napisał(a) darol dnia

 3. Jakość do ceny idealnie.

  Opinie napisał(a) Agnieszka dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE49MU6402
 1. BARDZO ŁADNY I NOWOCZESNY TELEWIZOR POLECAM

  Opinie napisał(a) MARO dnia

 2. Jestem zadowolony zatą kwotę rewelka i ten pilot i możliwości polecam

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. jest super

  Opinie napisał(a) Sebastian dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki