Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE40J6300 czy Sony Bravia KD-55XF7596

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE40J6300
Sony Bravia KD-55XF7596
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE40J6300
czy
Sony
Sony Bravia KD-55XF7596
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE40J6300
 1. Telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. ok

  Opinie napisał(a) Tede dnia

 3. Bardzo dobry tv!! Polecam każdemu :) Super obraz i przyzwoity dźwięk (jak na ten typ tv) Smart TV działa super (nie zacina się, a wszystkie aplikacje wczytują się szybko). Jedyna wada to fakt że mógłby być większy :) W salonie mam 51 cali przez co 40 cali z początku wydawał mi się trochę mały. Jeżeli ktoś się zastanawia czy brać 48 czy 40 i ma w zapasie gotówkę na dopłatę do 48 to jednak polecałbym 48 :)

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

100% poleca ten produkt

Sony Bravia KD-55XF7596
 1. wyrób OK opis podłączeń urządzeń stacjonarnych nie wystarczający

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

 2. Produkt spełnia oczekiwania

  Opinie napisał(a) Zbigniew dnia

 3. Od wielu lat kupuję tylko produkty RTV SONY, jest to mój 3 telewizor. Zakup kolejnego to tylko potrzeba nowej technologii, poprzednie sprzedałem w pełni sprawne. Obecny Sony to telewizor idealny do oglądania filmów z kablówki, internetu i dysku. Wspaniały obraz i super dźwięk. Wygląd nie budzi zastrzeżeń, jednym słowem Super!

  Opinie napisał(a) Lech dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki