Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE40J6300 czy Sony Bravia KD-55XF7596

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE40J6300
Sony Bravia KD-55XF7596
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE40J6300
czy
Sony
Sony Bravia KD-55XF7596
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE40J6300
 1. Telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. ok

  Opinie napisał(a) Tede dnia

 3. Bardzo dobry tv!! Polecam każdemu :) Super obraz i przyzwoity dźwięk (jak na ten typ tv) Smart TV działa super (nie zacina się, a wszystkie aplikacje wczytują się szybko). Jedyna wada to fakt że mógłby być większy :) W salonie mam 51 cali przez co 40 cali z początku wydawał mi się trochę mały. Jeżeli ktoś się zastanawia czy brać 48 czy 40 i ma w zapasie gotówkę na dopłatę do 48 to jednak polecałbym 48 :)

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

  Zalety
  desing
  zakrzywiony ekran

100% poleca ten produkt

Sony Bravia KD-55XF7596
 1. TV spełnia w pełni moje oczekiwania

  Opinie napisał(a) Marta dnia

 2. Nie moge ocenic produktu bo jeszcze go nie otrzymałem

  Opinie napisał(a) Wieslaw dnia

 3. Telewizor zakupiłem w listopadzie 2018r. Opinię wystawiam po 4 miesiącach użytkowania. Ogólna ocena to 3,5-4 na 5 możliwych. Funkcje multimedialne, ich ilość i łatwość obsługi bardzo na plus. Android pozwala zainstalować wiele dedykowanych aplikacji. Netflix i youtube działają rewelacyjnie i bez zacięć (może ciut wolniej po 4 miesiącach). To bardzo mocny punkt tego urządzenia. Jakość wyświetlania materiałów 4K powala, kolory cieszą oko co nie znaczy że zawsze są zgodne z oryginałem. Największy ból tego urządzenia to odwzorowanie czerni-czerni brak, w ciemnym pomieszczeniu widać, że jest szary/srebrny a nie czarny. Do tego bardzo nierówne podświetlenie, w rogach jest znacznie ciemniej. po tych kilku miesiącach widać dodatkowo jakby pionowe ciemniejsze pasy w podświetleniu. Ogólnie dużo słabiej niż w poprzednim Sony kdl-40p5600. Żona i dziecko tych wad nie dostrzegają ale trzeba to mieć na uwadze żeby nie być zawiedzionym po zakupie. Dźwięk/głośniki jest nawet bardziej niż ok porównując do innych wbudowanych w tego typu urządzenia (basu nie uświadczysz ale to norma). Wada jest taka, że robiąc głośniej, w pewnym momencie "procenty" lecą a nie robi się wcale głośniej. Ogólnie kupując go na black friday 900zł taniej od ceny regularnej w sklepach "sieciowych" oceniam jako dobry zakup. Kupując ten podstawowy model Sony trzeba mieć na uwadze jego wady, rozważyć wszystkie za przeciw...

  Opinie napisał(a) Grzegorz dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  łatwość obsługi
  wygląd
  Wady
  jakość obrazu
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki