Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung UE32J5500 czy Samsung UE40J6300

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung UE32J5500
Samsung UE40J6300
Remis

Cechy

Samsung
Samsung UE32J5500
czy
Samsung
Samsung UE40J6300
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung UE32J5500
 1. Telewizor dość dobry, jakość dźwięku i obrazu w porządku, nadaje się do oglądania telewizji naziemnej, a przede wszystkim do youtube'a. Podłączenie do komputera i granie w gry średnio przyjemne z powodu dość dużego opóźnienia. Wadą też jest, że czasami interfejs wolno działa, ale to się może zmieniać z każda aktualizacją oprogramowania.

  Opinie napisał(a) Łukasz dnia

 2. Telewizor fajny, bardzo ładny obraz sporo funkcji. Niestety model strasznie awaryjny, usterka goni usterkę. Najpierw na matrycy pojawiły się z boku pasy, później telewizor stracił całkowicie obraz. Wszystko ładnie pięknie sprawnie naprawione na gwarancji. Pół roku po zakończeniu gwarancji znowu ta sama usterka, naprawa nie opłacalna - telewizor na śmietnik.

  Opinie napisał(a) An... dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  Wady
  jakość dźwięku
 3. Swietna marka i super jakos dzwieku i obrazu

  Opinie napisał(a) kotek1603 dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi

100% poleca ten produkt

Samsung UE40J6300
 1. Telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. ok

  Opinie napisał(a) Tede dnia

 3. Bardzo dobry tv!! Polecam każdemu :) Super obraz i przyzwoity dźwięk (jak na ten typ tv) Smart TV działa super (nie zacina się, a wszystkie aplikacje wczytują się szybko). Jedyna wada to fakt że mógłby być większy :) W salonie mam 51 cali przez co 40 cali z początku wydawał mi się trochę mały. Jeżeli ktoś się zastanawia czy brać 48 czy 40 i ma w zapasie gotówkę na dopłatę do 48 to jednak polecałbym 48 :)

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

  Zalety
  desing
  zakrzywiony ekran
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki