Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung QE75Q60RA czy Samsung UE50NU7462

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung QE75Q60RA
Samsung UE50NU7462
Remis

Cechy

Samsung
Samsung QE75Q60RA
czy
Samsung
Samsung UE50NU7462
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung
Model
Q60R
Model
NU7462

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung QE75Q60RA
 1. TOWAR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W PORÓWNANIU DO KONKURENCJI.

  Opinie napisał(a) M...7 dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  wygląd
 2. Ok

  Opinie napisał(a) f...e dnia

  Zalety
  brak analogowego wyjścia dzwięku
  dobra jasność
  płynność szybkich scen
  dobre kolory
  duży ekran
  dźwięk
  extra kolory
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  kolory
  łatwość obsługi
  nie ma wad
  słaby dźwięk
  smart tv
  super obraz
  wygląd
  Wady
  brak usb 3.0
  plastikowa ramka
  takie sobie konty widz
 3. Świetna jakość obrazu . Przełożenie jakość geja -super

  Opinie napisał(a) e...i dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  wygląd

100% poleca ten produkt

Samsung UE50NU7462
 1. Obraz pqi 1800 jest tutaj fantastyczny, dźwięk też( jak na tv, wcześniej było gorzej). Tizen wymiata np androida z sony xf75, czy powolnego philipsa 6500. Brak w najnowszej serii samsungow NU odtwarzania tzw diwixów ale to już nie te czasy i nie ta jakość- dla filmu np. 1Gb.

  Opinie napisał(a) Aleksander dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  ładna matryca
  matowa
  metalowy pilot
  pilot
  wygląd
 2. Porównywałem z "jakościowym" chodzi o obraz, konkurentem czyli Sony XF85. Wybrałem Samsung 7462 przyjemniejsza obsługa. Plus pilot metalowy i uniwersalny - przejął funkcje dekodera sat. Fajne opcje true motion w ustawieniach eksperckich, sporo ustawień jakości obrazu. Chcesz mieć lepszy TV to tylko zostaje qled, ceny od 5-6tys za rozmiar 50" Minusy Samsung nie wspiera już pirackich formatów divix itd. Odtwarza te nagrane kamerą , telefonem typu bodajAVI itp, ale szkoda potencjału tv na stratne formaty. Jest masa filmów starych i nowych nawet w serwisach hbo go, netflix itd. Jak chce obejrzeć jakiś własny staroć z kolekcji wpinam lapka, albo stremuje z serwera domowego. Jeśli ktoś kupuje serie 7 to jest różnica między serią np 7020, 7100, a tą 7400, 7600 - zaczynając od jakość obrazu, wyposażenie, aplikacje, czy nawet wygląd pilota. Aha 4K wpięty do słabej kablówki , czy naziemnej to słaby pomysł, lepiej kupić normalny FHD, bo nie wykorzystacie nawet 1/3 możliwości TV. Dźwięk jest zaskakująco niezły, jak na TV, ja nie widzę sensu kupowania soundbara, większość z nich to G..., i pic na wodę, a parę słyszałem. Kupowanie soundbara za 4 tys i więcej to też nonsens bo np słuchanie na soundbarze muzyki ( bo ma spotyfy itd ) to i tak masakra, pomyłka-dźwięk z jednego miejsca-źródła, a nie dwu kanałów L/P, więc lepiej wpiąć do wieży kablem optycznym, bo nawet miniwieża za 2 tys zagra lepiej od sondbara, no i jest stereo.

  Opinie napisał(a) Arek dnia

  Zalety
  jakość obrazu
  prosta obsługa
  wielozadaniowy pilot
 3. Są osoby które piszą że Tv pięknie gra tylko na filmach demo w sklepie, ten model gra tak w domu...Przy sygnale z Nc obraz na popularnych kanałach HD np filmowych , czy popularno-naukowych jest jak na programach DEMO, wychodzi i jest jak 3 d , hiperealistyczny. Mało używane ustawienia są nieco ukryte, to co podręczne jest proste ! Pilot samsunga paruje sie z dekoderem nki i samsungowy pilot zmienia kanały -super. Minusy, minusiki brak wsparcia dla filmów z pena( nie dla divix, xywid, ale avi już idą ) , ale cóż w dobie filmów on line można przeżyć. Mowa nie jest tak super rozpoznawana jak na google, ale pomocne. Bardzo dobry tv dla filmów z dobrym sygnałem, także dla fimów online.

  Opinie napisał(a) JM dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  łatwość obsługi
  metalowy pilot
  obłędna jakość obrazu przy sygnale z nc+
  parowanie bth
  wifi
  paruje się z dekoderem i zmienia kanały
  tizen
  wygląd
  zaskakujący dźwięk
  Wady
  brak wsparcia dla divix
  średnie rozpoznawanie mowy
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki