Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Samsung QE65Q7FAMTXXH czy Samsung UE49MU6402

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung QE65Q7FAMTXXH
Samsung UE49MU6402
Remis

Cechy

Samsung
Samsung QE65Q7FAMTXXH
czy
Samsung
Samsung UE49MU6402
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung QE65Q7FAMTXXH
 1. Przy zastosowaniu np amplitunera kina domowego One Conect traci sens.

  Opinie napisał(a) Kowalux dnia

 2. TV cieszył około 3 tygodni, kilkakrotnie zawieszał się, zwłaszcza przy podłączaniu nowych urządzeń, ale po restarcie pozwalał na dalsze użytkowanie. Do czasu, dokładnie po 19 dniach TV zamilkł, a raczej zamigotał szarością. na nic sztywne resety. TV po prostu się zepsuł.Dość szybko jak za towar wartości prawie 10000 zł Wcześniej też nie było rewelacji ciężko było uruchomić DD 5.1 w końcu się udało po wielu próbach nagle zaczęło działać samo Obraz także nie powala Smart TV przereklamowane i to bardzo Jedyny plus to infolinia przyjęli reklamacje i pozostaje czekać na ruch serwisu, ale ja zaufanie do sprzętu straciłem Ogólnie nie polecam a nawet odradzam Jaką można mieć gwarancję, że nawet po naprawie TV nie będzie się psuł ? Na święta pozostaje przeprosić się z Plazmą Panasonica ( ta nigdy mnie nie zawiodła)

  Opinie napisał(a) Leszek dnia

 3. Jakość obrazu oraz dzwieku nie do porównania .

  Opinie napisał(a) Mati dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE49MU6402
 1. Telewizor rewelacyjny!!! Jestem bardzo zadowolony

  Opinie napisał(a) Tom dnia

 2. Jestem zadowoloną użytkowniczką telewizora Samsung. Posiadam go już jakiś czas, i nie mam się do czego przyczepić. Dzięki szybkiej funkcji Smart TV każdy z domowników znajdzie coś dla siebie.

  Opinie napisał(a) Anna dnia

 3. Model kupiony na tzw. czuja i opierając się na opiniach internautów, bo w sklepach stacjonarnych w mojej okolicy próżno go szukać. Jak na kilka dni użytkowania, nie mam większych zastrzeżeń. Obraz bardzo ładny, żywe kolory, duże możliwości personalizacyjne zarówno obrazu, jak i dźwięku. Jednak idealnie nie jest. Telewizor posiada matrycję VA, w związku z czym kąty widzenia nie są zbyt dobre. Poziom czerni zadowalający. Jednakże maniaków nocnego oglądania filmów z czarnymi paskami u góry i dołu ekranu mogą przeszkadzać widoczne niewielkie punktowe prześwietlenia na górnych i dolnych krawędziach ekranu związane z podświetleniem matrycy EDGE LED. Dźwięk jest dość dobry, donośny. Ale jak to zwykle bywa - dość płaski. Od razu podłączyłem przez bluetooth moją wieżę stereo i jest o niebo lepiej. Bałem się bardzo tego minimalistycznego pilota, ale okazało się, że jest bardzo wygodny, mała ilość przycisków, które są umieszczone daleko od siebie pozwala na intuicyjne używanie pilota bez patrzenia gdzie jest dany przycisk. Do tego umożliwia sterowanie podłączonym dekoderem satelitarnym, co jeszcze zwiększa wygodę użytkowania. Funkcje SMART oceniam pozytywnie. Może aplikacji nie jest przesadnie dużo, ale te które są działają sprawnie. Nie zauważyłem, żadnych zacinek czy zawieszeń interfejsu Tizena. Podsumowując - polecam telewizor. Gdyby nie te białe punkciki na czarnych krawędziach matrycy była by solidna 5. A tak 4+.

  Opinie napisał(a) Gregson dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki