Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

SAMSUNG QE65Q70R

SAMSUNG QE65Q70R

od 4399,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

65-calowy telewizor QLED 4K.Korzyści: Oglądaj prawdziwie realistyczne kolory. Dzięki technologii Quantum Dot Samsung QLED może wyświetlać 100% przestrzeni kolorów. Oznacza to, że wyświetlają dokładne i niezniekształcone kolory w każdych warunkach oświetleniowych. Kontrola podświetlenia jest niesamowita. QLED wykorzystuje technologię Direct Full Array 4X, aby uzyskać wspaniałe, głębokie obrazy i precyzyjne szczegóły w każdej scenie. Obraz Quantum HDR 8X daje nowe spojrzenie na naturę. Wykazuje niesamowitą jasność, która sprawia, że słońce jest jeszcze jaśniejsze, a deszcz jeszcze ciemniejszy. Odkryjesz zupełnie nowy świat. Procesor Quantum 4K używa własnego algorytmu skalowania, aby wyświetlać jaśniejszy obraz i dostosowywać jasność i dźwięk każdej sceny do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki technologii FreeSync (VRR), QLED zapobiega opóźnieniu i zapewnia prędkość, której potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą wydajność. Aby pokonać przeciwnika, musisz mieć pełną kontrolę. Dynamic Black Equalizer pozwala na lepszą widoczność w ciemności i wykorzystuje szczegółową analizę scen, aby zoptymalizować jakość obrazu. Sztuczna inteligencja AI Upscaling dla Twoich oczu przyniesie prawdziwe cuda. QLED wykorzystuje uczenie maszynowe do redukcji szumów, przywracania szczegółów i ustawiania ostrości krawędzi wyświetlanych obiektów lub tekstu.

Przeciwnicy

Samsung QE65Q70R

Samsung QE65Q70R

Rekomendacje

Opinie

 1. Zgodnie z oczekiwaniami

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Ma poważne braki w stosunku do poprzednich starszych modeli. 1. nie odtwarza plików avi 2. brak funkcji ustawienia listy kanałów w/g swoich potrzeb 3. słaba jakość dźwięku 4. pilot nie do końca funkcjonalny

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. To moja pierwsza opinia w internecie w ogóle, więc cenniejsza niż inne :) Kupiłem w listopadzie w neonecie, długo polowałem na dobrą cenę. Przesiadłem się z Sharpa LC-40CFE który jest dnem totalnym (aż 3 lata wytrzymałem!). Przeczytałem chyba wszystkie opnie w internecie i ogólnie się sprawdzają, np to że Sony ma lepszą jasność, ale tak naprawdę nikt nie ogląda tv na jasności 100% bo by oślepnął :) Jakość obrazu bardzo dobra, kolory odpowiednie, zero smużenia (no ale to za tą cenę to raczej norma). Największym zaskoczeniem okazał się dźwięk, bo mam kolumny JVC i amplituner H-K i nie sądziłem, że będę mógł się ich pozbyć. Dźwięk z tv jest na tyle dobry, że absolutnie nie ma potrzeby do normalnego użytku nic lepszego, a jak komuś będzie mało to niech sobie dokupi soundbar. Na pochwałę zasługują też pilot i system operacyjny Tizen. Pilot piękny, w minimalistycznym stylu (ja takie lubię). Poza tym w razie uszkodzenia można sobie dokupić srebrny, metalowy (dostępny w standardzie w Q80R), albo używać w smartfonie (co prawda aplikacja Samsunga nie paruje się z tv, ale jest dużo innych apek które działają bez żadnej konfiguracji). System Tizen jest świetny, działa płynnie, tv włącza się w 1-2 sekundy i od razu wszystkie opcje, apki, youtuby itp można włączyć nie czekając aż się rozgrzeje czy przemyśli coś. Nie miałem okazji spróbować Sony który jest głównym konkurentem dla Q70R, ale mnie przekonał system Tizen i pilot. Jasność obrazu, jak wcześniej napisałem, nie jest tak istotna jak to Sony pisze :) a poza tym tam jest Android, więc różnica jest jak iOS do Androida w smartfonach - mniej możliwości, ale wszystko działa lepiej. Jeszcze odniosę się do spasowania, bo czytam takie opnie - u mnie wszystko jest git, wszystko równo. PS OLEDów LG nie brałem pod uwagę ze względu na wypalanie plamek (nawet sprzedawcy w sklepach przyznają że im się wypalają na wystawie)

  Opinie napisał(a) Sebastian dnia

  Zalety
  dźwięk
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  obraz
  pilot
  tizen
  wygląd

comments powered by Disqus