Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 55PUS7502 czy Samsung UE55J6300

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 55PUS7502
Samsung UE55J6300
Remis

Cechy

Philips
Philips 55PUS7502
czy
Samsung
Samsung UE55J6300
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 55PUS7502
 1. Kiepski TV z zamulonym androidem i zakurzoną matrycą .Nie dziękuję!!!

  Opinie napisał(a) szybalataszek dnia

 2. Kiepski TV z dziadowską matrycą podatną na zakurzenie.W szybkich scenach wszystko zlane w jedną plamę .Nie polecam tego gniota.

  Opinie napisał(a) luzik dnia

 3. Matryca drugi raz w czyszczeniu z kurzu ...Obym pozbył się tego złomu jak najszybciej .

  Opinie napisał(a) janzunio dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE55J6300
 1. Mam ten model od roku spisuje się znakomicie. Udało mi się go kupić z lombardu w okazyjnej cenie. Do dźwięku nie mam zastrzeżeń słucham na głośnikach 5.1 home teatr. Kilka razy zauważyłem białe smugi w narożnikach ale bardzo mało widoczne. Ogólnie nie ma się co tym przejmować bo jest to niewidoczne i wystepuje sporadycznie. Kolory i obraz przyjemne dla oka. Smart tv jest extra szybko śmiga bez zcinek. Filmy odtwarza bez najmniejszych problemów z kodekami. Mimo że to już sarszy model ma 120Hz matrycę tymczasem seria k do modelu k7000 ma 60Hz matryce. Wiec kto kupił serię j nie ma czego żałować.

  Opinie napisał(a) DoMaN dnia

 2. Telewizor spełnia warunki jakie były w ofercie. Obraz bardzo dobry, dobra matryca, głos jak na te głośniki wystarczający. Telewizor wart tej ceny.

  Opinie napisał(a) Jerzy dnia

 3. 55 cali na 4 rdzeniowym szybkim procesorze przez co aplikacje naprawdę płynnie chodzą (Youtube, smart, przeglądarka czy inne). Kupiony w świetnej cenie w sklepie Andarex. Zakrzywiony ekran powiększa głębie obrazu w tym telewizorze. Matryca full hd 800 hz. Duża ilość hdmi aż 4 można podłączyć dekoder,konsole,dvd i np. lapka polecam

  Opinie napisał(a) Krzywulec dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki