Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 55PUS7502 czy Philips 55PUS8601

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 55PUS7502
Philips 55PUS8601
Remis

Cechy

Philips
Philips 55PUS7502
czy
Philips
Philips 55PUS8601
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 55PUS7502
  1. Pierwszy i ostatni Philips jaki kupiłem. - matryca fatalna (ogromny clouding,dodatkowo widoczna jakaś krecha cięcia panelu) - upłynniacze praktycznie bezużyteczne (działają na każdym poziomie regulacji tak agresywnie że lepiej je wyłączyć ...) - płynność fatalna pomimo matrycy 120 Hz ponieważ nie można ustawić jej pod siebie przez kiepsko działające systemy upłynniacza ... - głośniki charczą i słabo grają - nie odtwarza YT w 4K - brak DTS - fatalny zamulony i powolny android - nie współpracuje prawidłowo z żadnym z kilku dysków HD Zanim kupisz Philipsa poszukaj opinii - większość modeli wygląda dobrze tylko na papierze !!!!

    Opinie napisał(a) oinunaj dnia

  2. Fatalna jakość obrazu ,brak czarnego koloru,smużenie i rozmycia w sporcie.Szczerze odradzam.

    Opinie napisał(a) luis dnia

  3. Ostrzegam!!! Zanim kupicie tego Philipsa poczytajcie opinie, obraz jest niewyraźny ponieważ ten model ma najtańszą matryce IPS. Kontrast jest tak kiepski jak w najtańszych marketowych modelach (ten TV aspiruje do średniej llasy). Kolejna rzecz to system Android z każdą aktualizacją działa coraz gorzej (mało ramu oraz słaby procesor). Coraz częściej TV zawiesza się i działa bardzo powoli. Dźwięk z wbudowanych głośników to jakiś kiepski żart, nie słyszałem aby jakiś tv miał tak fatalne głośniki. Gdyby kosztował 3000 to jak ktoś lubi światełka z tyłu to może zaryzykować. Za 4000 możemy kupić już dobry model od konkurencji gdzie będziemy się cieszyć z obrazu.

    Opinie napisał(a) Lambi dnia

Brak opinii

Philips 55PUS8601
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki