Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 49PUS6401 czy Philips 49PUS7502

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 49PUS6401
Philips 49PUS7502
Remis

Cechy

Philips
Philips 49PUS6401
czy
Philips
Philips 49PUS7502
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 49PUS6401
 1. Świetny telewizor. Po 1 jakoś obrazu rewelacja po 2 system Android plus pilot z klawiaturą Bajka, Piękny Abmilight cała Magia kolorów za tv Robi niesamowite wrażenie Gorąco polecam

  Opinie napisał(a) Adam dnia

 2. Fajny model chciałem coś z Androidem i dopłaciłem nieco do 4K. Nie żałuję, bo filmy z Netflixa miażdżą do tego Ambilight daje poczucie siedzenia w kinie

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

 3. Telewizor mam tydzień i jak na razie wszystko gra. Jedynie mam problemy z polskimi napisami a dokładnie z brakiem polskich znaków, ale myślę że coś na to zaradzę. Kupując telewizor pamiętajmy o kupnie głośników bo te wbudowane są tylko do wiadomości.

  Opinie napisał(a) Michał dnia

100% poleca ten produkt

Philips 49PUS7502
 1. TV z 4K,który "rwie" materiał 4K HDR w odtwarzaczu "firmowym".Trochę lepiej w MxPlayer,choć tak z kolei dźwięk DTS zamieniany jest na DD. Z kolei odtwarzacz firmowy odtwarzacz podaje DTS do AVR,ale dźwięk wyprzedza obraz.Pilot beznadziejny jeśli chodzi o obsługę przeglądarki.Konkurencja ma piloty typu air mous,Philips uważa że to zbędna rzecz.Po co wyszukiwanie głosowe,skoro pilot nie ma mikrofonu? Po miesiącu użytkowania padł port USB.Współpraca z HDD,to jakaś zemsta na kliencie.Sformatowany dysk pod Win-nie ma możliwości działań na plikach z poziomu managera zainstalowanego w TV.Sformatowany w TV na aplikacje i pliki-jest możliwość działania na plikach,ale nic nie nagramy.Sformatowany w TV na nagrywanie-nie ma możliwości "wrzucić" cokolwiek na ten że HDD.Pierwsze urządzenie multimedialne(a jestem gadżeciarzem),zakupu którego żałuję.Przed zakupem,warto się zastanowić,czy potrzebujemy TV z Androidem,który nie wydala z multimediami.Z 3-letnim LG FHD na WebOs,nie miałem żadnych problemów z multimediami.

  Opinie napisał(a) Władek dnia

 2. 8974 56465464874987654

  Opinie napisał(a) Karol dnia

 3. Dawno już nie byłem aż tak zadowolony z zakupu. Sama jakość wykonania już na wstępnie przykuwa oko nie mówiąc o samej jakości gdzie filmy w nocy to obraz powalający. Polecam cena do jakości i całe mnóstwo zastosowania które oferuje ten sprzęt wart każdej zapłaconej złotówki polecam !!

  Opinie napisał(a) Robert 86 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki