Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 32PHH4100 czy Philips 65PUS8102

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 32PHH4100
Philips 65PUS8102
Remis

Cechy

Philips
Philips 32PHH4100
czy
Philips
Philips 65PUS8102
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 32PHH4100
 1. Posiadam go od 8 m-cy. Działa bezproblemowo. Obraz i dźwięk jest bardzo dobry a pilot jest czytelny i intuicyjuny. Trochę brakuje mi 3-go hdmi ale wiedziałem co kupuję.

  Opinie napisał(a) Adam dnia

 2. Telewizor mam już pół roku szukałem czegoś niedrogiego i w miarę dobrego telewizora i polecili mi ten właśnie telewizor ogólnie ok obraz zyleta nie gubi Sygnału (mam zwykłą dvbt i antenę pokojową) tu jest ok design też jest fajny smukły i kompaktowe rozmiary więc można ustawić telewizor pod kazdym kątem wiec ok tylko trochę za cichy ogólnie wart polecenia

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Polecam

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

0% poleca ten produkt

Philips 65PUS8102
 1. Nie jestem fanem sportu, ale filmy akcji oglądam i mogę pod tym kątem komentować jakość obrazu. Chciałbym z góry zaznaczyć, że nie znam się za dobrze na telewizorach i są to wrażenia bardzo subiektywne. A więc jestem szczególnie zadowolony w porównaniu do starego TV z ostrości, obraz jest jak żyleta i co najważniejsze nawet moje stare DVD są elegancko skalowane do 4K. To mnie bardzo miło zaskoczyło. Algorytmy płynności również fajnie dają radę, pomimo tego, że to 100 Hz to fajnie, że jeszcze dodatkowo rozwinięto ten parametr. Testowałem kontrast na zdjęciach i nagraniach z YT z ciemnymi kolorami, przejścia tonalne widać wprost doskonale (nawet w druku tak ładnie nie widać tego). Ambilight - miły dodatek, u mnie niepotrzebny. To na razie wszystko.

  Opinie napisał(a) spirytus dnia

 2. ***** nie tv. Przy HDR jakoś sobie radzi. Przy programach HD już bieda z nędza. Piłki nożnej nie da się oglądać. Ponad głowami zawodników i przy każdym logo stacji jakieś piksele/kafelki. Szału można dostać.7000 w piach. Nie polecam . Tv jak za 3000 max

  Opinie napisał(a) Bialybytow dnia

 3. Niestety nie polecam po niespełna dwóch miesiącach, telewizor już odwiedził na miesiąc serwis, kurz, plamy na matrycy. W tv tej klasy nie powinno mieć to miejsca. Philips i serwis umywa ręce, wedle nich to nie jest wada fabryczna telewizora, a zjawisko kurzu! Takie bzdury klientom cisną w biały dzień, sposób naprawy też nie profesjonalny bo czyszczenie matrycy. Nie Polecam.

  Opinie napisał(a) DzaceQ dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki