Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 32PHH4100 czy Philips 65PUS8102

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 32PHH4100
Philips 65PUS8102
Remis

Cechy

Philips
Philips 32PHH4100
czy
Philips
Philips 65PUS8102
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 32PHH4100
 1. Posiadam go od 8 m-cy. Działa bezproblemowo. Obraz i dźwięk jest bardzo dobry a pilot jest czytelny i intuicyjuny. Trochę brakuje mi 3-go hdmi ale wiedziałem co kupuję.

  Opinie napisał(a) Adam dnia

 2. Telewizor mam już pół roku szukałem czegoś niedrogiego i w miarę dobrego telewizora i polecili mi ten właśnie telewizor ogólnie ok obraz zyleta nie gubi Sygnału (mam zwykłą dvbt i antenę pokojową) tu jest ok design też jest fajny smukły i kompaktowe rozmiary więc można ustawić telewizor pod kazdym kątem wiec ok tylko trochę za cichy ogólnie wart polecenia

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Polecam

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

100% poleca ten produkt

Philips 65PUS8102
 1. Działał do póki się nie zepsuł po kilku dniach. Nie polecam.

  Opinie napisał(a) Kikulek dnia

 2. Pozytywne opinie wypisuje jeden handlarzyna z Olsztyna wystarczy sprawdzić IP. Ten TV jest niedopracowany jak wszystkie modele Philipsa. Szkoda wydawać pieniądze na takie wybrakowane produkty.

  Opinie napisał(a) nlasik dnia

 3. Jestem zadowolony, osoby które dają pół gwiazdki za tv z lokalnym wygaszaniem w tej cenie niech sobie kupią ZD9 za 2 krotnie większą kwote

  Opinie napisał(a) Mati dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki