Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 32PHH4100 czy Philips 32PHT4132

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 32PHH4100
Philips 32PHT4132
Remis

Cechy

Philips
Philips 32PHH4100
czy
Philips
Philips 32PHT4132
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 32PHH4100
 1. Posiadam go od 8 m-cy. Działa bezproblemowo. Obraz i dźwięk jest bardzo dobry a pilot jest czytelny i intuicyjuny. Trochę brakuje mi 3-go hdmi ale wiedziałem co kupuję.

  Opinie napisał(a) Adam dnia

 2. Telewizor mam już pół roku szukałem czegoś niedrogiego i w miarę dobrego telewizora i polecili mi ten właśnie telewizor ogólnie ok obraz zyleta nie gubi Sygnału (mam zwykłą dvbt i antenę pokojową) tu jest ok design też jest fajny smukły i kompaktowe rozmiary więc można ustawić telewizor pod kazdym kątem wiec ok tylko trochę za cichy ogólnie wart polecenia

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Polecam

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

100% poleca ten produkt

Philips 32PHT4132
 1. Telewizorek śmiga jak zły, za tą kwotę super sprzęt.

  Opinie napisał(a) Manolo dnia

 2. Korzystam z anteny siatkowej, bardzo ładnie odbiera, mogę nagrywać na pendrive, pilot łatwy w obsłudze, tv szybko działa.

  Opinie napisał(a) Jaszyn dnia

 3. To nie jest full hd tylko hd ready

  Opinie napisał(a) as dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki