Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Philips 22PFT4000 czy Philips 55PUS7502

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 22PFT4000
Philips 55PUS7502
Remis

Cechy

Philips
Philips 22PFT4000
czy
Philips
Philips 55PUS7502
DANE PODSTAWOWE
Producent
Philips
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 22PFT4000
 1. Ładne kolory. Dobra cena. Pilot trochę dziwny (kanały na dole).

  Opinie napisał(a) saturno dnia

100% poleca ten produkt

Philips 55PUS7502
 1. Słabiutka kontrast i czerń (najtańsza matryca IPS).Płynność w sporcie fatalna (upłynniacze nie działają jak potrzeba (albo teatr albo rozmycia).Na szczęście pozbyłem się złoma jak pojawił się kurz na matrycy (wrócił na magazyn do Olsztyna).

  Opinie napisał(a) aguer dnia

 2. Szukałem do salonu dobrą 55" planowałem do tego zakup jakiegoś budżetowego soundbara, po zapoznaniu się z parametrami 7502 długo się nie zastanawiałem, spełnia moje wszystkie oczekiwania, 120hz, do tego otwarty system android (nie spodziewałem się takich możliwości tv) oraz ambilight z ala wbudowanym soundbarem. Chciałem TV + soundbar mam to wszystko i jeszcze więcej, ponieważ dochodzi do tego gra świateł! Tv spełnia wszystkie moje wymagania

  Opinie napisał(a) kaczy dnia

 3. Android działa fatalnie, zawiesza cały TV kilka razy dziennie. Płynność w sporcie na niskim poziomie (rozmycie i smużenia). Materiał 4k z YT nie działa. Zamiast czarnego koloru jest szary, w nocy wygląda to beznadziejnie (wina dziadowskiej matrycy IPS) Ogólnie nie polecam.

  Opinie napisał(a) Urlik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki