Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

MANTA LED92201

MANTA LED92201

od 449,99 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Telewizor Full HD o przekątnej ekranu 22-cali z kontrastem statycznym 3000:1. Telwizor posiada wbudowane dwa głośniki o mocy 2 x 5 W, oraz Wbudowany tuner DVB-T/C/C+.

Przeciwnicy

Manta LED92201

Manta LED92201

Rekomendacje

Opinie

  1. jestem bardzo zadowolony z telewizora, transakcja przebiegła bez zarzutu, polecam

    Opinie napisał(a) użytkownik ceneo dnia

  2. Produkt raczej zgodny z oczekiwaniami, stosunek jakości do ceny - ok. TV ma ładny obraz, można nagrywać filmy na usb, prosta obsługa, nadaje się jako dodatkowy odbiornik w domu. Z minusów kiepska jakość dźwięku - jakby dochodził z pudełka, ale jest to raczej cecha tego typu tv ponieważ jest ze zwykłego, taniego plastiku (a przynajmniej takie odnosi się wrażenie), bardzo lekki.

    Opinie napisał(a) Magda dnia

  3. Słabe katy widzenia pionowe tzn gdy tv jest nisko to zpatrzac z gory slavo widac. Z dolu patrzy sie ok. Katy szerokie ok. Slabo odbiera sygnal z modulu cam. Trzeba czekac 5-10 min po kazym wlaczeniu tv, zeby obraz byl czysty

    Opinie napisał(a) Dawid dnia


comments powered by Disqus