Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Manta LED2206 czy Manta LED92201

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Manta LED2206
Manta LED92201
Remis

Cechy

Manta
Manta LED2206
czy
Manta
Manta LED92201
DANE PODSTAWOWE
Producent
Manta
Producent
Manta

Opinie

100% poleca ten produkt

Manta LED2206
 1. Dobra jakość za przystępną cenę. Telewizor ma bardzo ładny obraz, przejrzysty, HD, widać dokładnie każdy szczegół. Dźwięk także jest ok, wszystko dobrze słychać.

  Opinie napisał(a) Kuba dnia

 2. świetny telewizor! B. dobra jakość dźwięku i obrazu jak za taką cenę, łatwa obsługa, produkt zgodny z opisem

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

 3. polecam, dobra jakość za niską cenę

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Manta LED92201
 1. jestem bardzo zadowolony z telewizora, transakcja przebiegła bez zarzutu, polecam

  Opinie napisał(a) użytkownik ceneo dnia

 2. Produkt raczej zgodny z oczekiwaniami, stosunek jakości do ceny - ok. TV ma ładny obraz, można nagrywać filmy na usb, prosta obsługa, nadaje się jako dodatkowy odbiornik w domu. Z minusów kiepska jakość dźwięku - jakby dochodził z pudełka, ale jest to raczej cecha tego typu tv ponieważ jest ze zwykłego, taniego plastiku (a przynajmniej takie odnosi się wrażenie), bardzo lekki.

  Opinie napisał(a) Magda dnia

 3. Słabe katy widzenia pionowe tzn gdy tv jest nisko to zpatrzac z gory slavo widac. Z dolu patrzy sie ok. Katy szerokie ok. Slabo odbiera sygnal z modulu cam. Trzeba czekac 5-10 min po kazym wlaczeniu tv, zeby obraz byl czysty

  Opinie napisał(a) Dawid dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki