Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG OLED55C8 czy Sony Bravia KD-55XF9005

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG OLED55C8
Sony Bravia KD-55XF9005
Remis

Cechy

LG
LG OLED55C8
czy
Sony
Sony Bravia KD-55XF9005
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Sony
Model
OLEDC8
Model
XF9005

Opinie

100% poleca ten produkt

LG OLED55C8
 1. Telewizor posiadam od ok. 2-3tyg i stanowczo jest to nowa jakość obrazu (w porównaniu do kilkuletniego Sony z segmentu premium). Zarówno filmy (4K HDR jak i sample z youtube) jak i gry (PS4 Pro) potrafią przykuć do ekranu na długie godziny. Poprawna obsługa popularnych aplikacji VOD: HBO,Netflix, Cda i kilku innych. Obraz jak na OLED wybitnie jasny - oled przestaje być już ekranem do ciemnych pomieszczeń i wieczornych seansów.

  Opinie napisał(a) Rafał dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  piękne kolory
  wygląd
  wygodny pilot
  youtube z hdr
 2. Telewizor ma 1 podstawową wadę dla użytkowników cyfrowego polsatu. Nie da się sparować dekodera Evo box HD z uniwersalnym pilotem od lg. Niestety trzeba używać 2 pilotów. Poza tym nie można sterować głosem funkcjami dekodera polsatu takimi podstawowymi jak zmiana kanałów bo dekoder nie jest sparowany. Suport LG dobrze zna problem bo sygnalizowany jest od kilku lat niestety nic nie robi żeby dodać obsługę dekodera największego w Polsce dostawcy płatnej tv. Moim zdaniem dyskwalifikuje to ten model TV ponieważ nie działają jego podstawowe funkcje. Po co za nie płacić jak nie działają. Nigdzie nikt o tym nie wspomina dla mnie jest to ogromna wada o której dowiedziałem się dopiero po kupnie tv. Ten tv niestety nie działa tak jak reklamuje to LG dla użytkowników cyfrowego polsatu.

  Opinie napisał(a) Klifek dnia

 3. Produkt zakupiony w AFG computers 15.10.2018 spisuje się znakomicie tym bardziej po kalibracji przez firmę Pana Macieja Kopera. Uważam, że każdy kto kupuje oleda na kalibrację powinien się zdecydować, aby z możliwości ustawień obrazu skorzystać w sposób maksymalny. Miałem początkowo problem jedynie z ARC - uwaga tv przy wyborze dźwięku na kino domowe należało w moim przypadku ustawić na ARC - PCM dla oglądania treści z NF. Bardzo dobrze działa również w moim przypadku dekoder 4K nc+.

  Opinie napisał(a) Jackp dnia

100% poleca ten produkt

Sony Bravia KD-55XF9005
 1. Posiadam sprzęt dopiero 2 dni, działa bez zastrzeżeń, tego oczekiwałem w momencie wyboru jego parametrów technicznych. Polecam.

  Opinie napisał(a) Jarosław dnia

 2. Widzę tu dużo PR-u... Od początku: dobry TV do salonu z małymi oknami i oświetleniem punktowym, bo niestety robi w domu za lustro. Obraz i dźwięk przyzwoity, ale gorszy niż modele zeszłoroczne. Design okropny, dlatego lepiej go powiesić.

  Opinie napisał(a) Tomek46 dnia

 3. Sony to sony..jak ktoś miał to wie dlaczego LG i inne firmy nie maja startu.

  Opinie napisał(a) Rafał dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  matryca va
  płynniejszy obraz niż w niższej serii.
  wygląd
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki