Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG OLED55C7V

LG OLED55C7V

od 7078,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Telewizor LG OLED55B7 Główne cechy: OLED 4K Active HDR with Dolby vision DOLBY ATMOS Ekstremalnie smukła budowa Brak podświetlenia z tyłu sprawia, że ekran może być jeszcze smuklejszy, dzięki czemu idealnie pasuje do wystroju każdego wnętrza. Najwyższa jakość obrazu, na jaką wszyscy czekają Idealne kolory można osiągnąć tylko przez doskonałą czerń. Podziwiaj jakość obrazu, która spełnia najwyższe wymagania ekspertów. Rewolucyjna technologia przyciemniania pikseli dostarcza doskonałą czerń, bez nawet odrobiny światła, zapewniając nieskończony współczynnik kontrastu. Dzięki doskonałej czerni telewizory LG OLED pozwalają odkryć wszystkie walory idealnych kolorów wyświetlając miliard żywych barw generowanych przez 10-bitowy panel. Kinowe wrażenia najwyższej jakości Dzięki obsłudze technologii Dolby Vision™ i Dolby Atmos®, telewizory LG OLED są liderem w swojej klasie. Delektuj się kinową jakością obrazu i dźwięku we własnym domu. Active HDR a konwencjonalna technologia HDR Telewizory LG OLED obsługują treść HDR premium nagraną przez Dolby Vision™, jak również standardy HDR10 i HLG. Własna technologia LG Active HDR optymalizuje jakość obrazu HDR w każdej scenie, aby zapewnić jeszcze żywszy i bardziej realistyczny obraz DOLBY ATMOS® — kinowa jakość dźwięku Dolby Atmos dostarcza dźwięk każdego obiektu w trójwymiarowej przestrzeni, zapewniając jeszcze bardziej wciągające wrażenia. webOS 3.5 — łatwy i przyjemny w obsłudze webOS 3.5 — łatwy i przyjemny w obsłudze Z pilotem Magic Remote i udoskonalonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 zanurzysz się w bezgranicznym świecie treści premium od wszystkich wiodących dostawców treści. LG webOS 3.5 — możesz czuć się bezpiecznie Menedżer bezpieczeństwa w systemie webOS3.5, z certyfikatem UL Cybersecurity Assurance Program (CAP2900-1), zapewnia bezpieczeństwo korzystania z inteligentnego telewizora. Uniemożliwia instalowanie nieautoryzowanych aplikacji, włamania oraz wycieki danych osobowych. Dane Techniczne: Przekątna ekranu: 55 Rozdzielczość: 3840*2160 Panel: OLED 4K Lokalne wygaszanie: Pixel Dimming HDR: Active HDR with Dolby vision Smart TV: webOS 3.5 Złącza Wi-Fi 802.11ac Bluetooth: TAK RF: 2(RF, Sat) HDMI: 4 USB: 3 Wyjście optyczne: TAK LAN: TAK CI+: CI+ 1.3 Wyjście słuchawkowe: TAK Dźwięk Moc dźwięku: 40 W(WF : 20W) System dźwięku: 2.2 ch DTS: TAK Dolby ATMOS: TAK SMART Pilot Magic: TAK Miracast: TAK WiDi: TAK Nagrywanie USB: TAK Odtwarzanie USB: TAK Time Shift USB: TAK Mobile connection: TAK Przeglądarka www: TAK Rozpoznawanie głosu: TAK Parametry Klasa energetyczna: A Pobór mocy: 112 Roczne zużyczie energii kWh/rok: 155

Przeciwnicy

LG OLED55C7V

LG OLED55C7V

Rekomendacje

Opinie

  1. Wydaje się że obraz b. dobry, niesamowity jeszcze testuję

    Opinie napisał(a) Piotr dnia

  2. Jeżeli oglądasz TVP info i to wiele godzin to Twoja opinia jest niestety niewiarygodna.

    Opinie napisał(a) Marko dnia

  3. Przesiadka z plazmy Panasonica na jakiegoś LED-a czy QLED-a to byłby krok wstecz więc mój wybór padł na tego OLED-a. Już teraz filmy i koncerty z płyt BD na tym telewizorze wyglądają znakomicie. Filmy z Neflixa w 4K UHD czy Dolby Vision to całkiem nowe doznania i gdy dojedzie nowy amplituner Onkyo RZ820 wraz z odtwarzaczem Sony X800, może być bardzo ciekawie! Wpisy mówiące o jakimś zacinaniu się obrazu czy matrycach wypalających się jak w starych plazmach traktuję jako zwykłe trollowanie! Jeżeli mój nowy oled ma się wypalać tak jak moja poprzednia plazma to jestem zupełnie spokojny. W Panasonicu pojawiały się powidoki po wielogodzinnym oglądaniu TVP Info ale znikały równie szybko jak się pojawiały. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten telewizor lub inny z matrycą OLED! Różnice w jakości obrazu pomiędzy oledami Panasonica, Sony, Philipsa czy LG nie są aż tak znaczące (wszystkie posiadają matryce od LG) ale ten ostatni bije konkurentów najlepszą ceną zakupu!

    Opinie napisał(a) krisder dnia


comments powered by Disqus