Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG OLED55B9 czy Samsung QE65Q70R

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG OLED55B9
Samsung QE65Q70R
Remis

Cechy

LG
LG OLED55B9
czy
Samsung
Samsung QE65Q70R
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Samsung
Model
B9
Model
Q70R

Opinie

100% poleca ten produkt

LG OLED55B9
 1. brak zakupu

  Opinie napisał(a) f...i dnia

 2. Idealny

  Opinie napisał(a) s...i dnia

 3. Wszystko jest GooD

  Opinie napisał(a) j...6 dnia

100% poleca ten produkt

Samsung QE65Q70R
 1. Zgodnie z oczekiwaniami

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Ma poważne braki w stosunku do poprzednich starszych modeli. 1. nie odtwarza plików avi 2. brak funkcji ustawienia listy kanałów w/g swoich potrzeb 3. słaba jakość dźwięku 4. pilot nie do końca funkcjonalny

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. To moja pierwsza opinia w internecie w ogóle, więc cenniejsza niż inne :) Kupiłem w listopadzie w neonecie, długo polowałem na dobrą cenę. Przesiadłem się z Sharpa LC-40CFE który jest dnem totalnym (aż 3 lata wytrzymałem!). Przeczytałem chyba wszystkie opnie w internecie i ogólnie się sprawdzają, np to że Sony ma lepszą jasność, ale tak naprawdę nikt nie ogląda tv na jasności 100% bo by oślepnął :) Jakość obrazu bardzo dobra, kolory odpowiednie, zero smużenia (no ale to za tą cenę to raczej norma). Największym zaskoczeniem okazał się dźwięk, bo mam kolumny JVC i amplituner H-K i nie sądziłem, że będę mógł się ich pozbyć. Dźwięk z tv jest na tyle dobry, że absolutnie nie ma potrzeby do normalnego użytku nic lepszego, a jak komuś będzie mało to niech sobie dokupi soundbar. Na pochwałę zasługują też pilot i system operacyjny Tizen. Pilot piękny, w minimalistycznym stylu (ja takie lubię). Poza tym w razie uszkodzenia można sobie dokupić srebrny, metalowy (dostępny w standardzie w Q80R), albo używać w smartfonie (co prawda aplikacja Samsunga nie paruje się z tv, ale jest dużo innych apek które działają bez żadnej konfiguracji). System Tizen jest świetny, działa płynnie, tv włącza się w 1-2 sekundy i od razu wszystkie opcje, apki, youtuby itp można włączyć nie czekając aż się rozgrzeje czy przemyśli coś. Nie miałem okazji spróbować Sony który jest głównym konkurentem dla Q70R, ale mnie przekonał system Tizen i pilot. Jasność obrazu, jak wcześniej napisałem, nie jest tak istotna jak to Sony pisze :) a poza tym tam jest Android, więc różnica jest jak iOS do Androida w smartfonach - mniej możliwości, ale wszystko działa lepiej. Jeszcze odniosę się do spasowania, bo czytam takie opnie - u mnie wszystko jest git, wszystko równo. PS OLEDów LG nie brałem pod uwagę ze względu na wypalanie plamek (nawet sprzedawcy w sklepach przyznają że im się wypalają na wystawie)

  Opinie napisał(a) Sebastian dnia

  Zalety
  dźwięk
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  obraz
  pilot
  tizen
  wygląd
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki