Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 75UH780V czy Samsung UE55MU6172

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 75UH780V
Samsung UE55MU6172
Remis

Cechy

LG
LG 75UH780V
czy
Samsung
Samsung UE55MU6172
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Samsung

Opinie

0% poleca ten produkt

LG 75UH780V
 1. Witam ponownie. Po 7 miesiącach użytkowania zmieniłem zdanie i mogę polecić ten telewizor. Ale żeby nie było, że zmieniam łatwo zdanie, moja opinia odwróciła się po awarii, w wyniku, której LG zdecydowało się wymienić mi matrycę ( po ponad pół roku użytkowania pojawił się czarny transparentny pas na całej szerokości ekranu). Teraz ekran jest bardzo dobrze podświetlony, nawet przy samych krawędziach. Widocznie egzemplarz, który kupiłem miał jakąś wadę fabryczną i te prześwietlenia nie powinny mieć miejsca (po wymianie brak jakichkolwiek). Sam serwis LG super :) Od zgłoszenia do wymiany 3 tygodnie, ale nie narzekam, bo cały czas byłem informowany o przebiegu reklamacji. Sterowanie telewizorem przy użyciu żyroskopowego pilota - rewelacja. Dźwięk bardzo fajny. Generalnie jestem zadowolony i mimo początkowych przygód polecam zakup.

  Opinie napisał(a) Krzysiek dnia

 2. Telewizor man do 2 miesięcy. Kupując nie przyjrzałem się dokładnie (co polecam zrbić) podświetleniu całej matrycy. Przy wyświetlaniu jasnych kolorów telewizor szczególnie u dołu jest zbyt prześwietlony (przy dolnej krawędzi, na wysokości logo firmy, kilkucentymetrowe smugi). Na infolinii orazi w sklepie powiedzieli mi, że przy takiej wielkości to normalne. Dla mnie trochę nie. Ok, nie przyjrzałem sie. Teraz moja decyzja reklamować, zwracać?

  Opinie napisał(a) Krzysiek dnia

100% poleca ten produkt

Samsung UE55MU6172
 1. Zaleca się zewnętrzny system audio.

  Opinie napisał(a) Matełósz dnia

 2. Witam nie polecam telewizora po 22 dniach trafił do serwisu z powodu 2 białych pikseli na czarnym ekranie i nie równe podświetlenie ekranu oraz ramka która jest przy matrycy od dołu jest przerwa miedzy ramka a matryca Samsung idzie na ilość nie jakość pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Gofer841 dnia

 3. ŚWIĘTNA JAKOŚĆ OBRAZU,By się śmiała gęba i cieszyła rodzinka cała,sprawia , że moje życie jest cudowne i uśmiech nie znika z mej twarzy. To nieoczekiwane połączenie,- przynosi nie jedno westchnienie -Jest jak zakazany owoc w raju a ja przy nim czuje się jak rajski ptak i zawsze mogę sobie chwil marzeń dać ,Zawsze otuli mnie wszystkimi swymi siłami i zachwycą pięknem i jakością obrazu i dzwięku ,Z nim to wyjątkowy i magiczny czas i bliscy obok mnie

  Opinie napisał(a) Marzena dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki