Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 50LF652V czy LG 55LH6047

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 50LF652V
LG 55LH6047
Remis

Cechy

LG
LG 50LF652V
czy
LG
LG 55LH6047
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 50LF652V
 1. Polecam tan telewizor ale odradzam ze względu na serwis który psuje moim zdaniem renomę i marke Lg. Kupując telewizor polecam przy zakupie odrazu sprawdzić test na banding ekranu, ponieważ oglądając film lub mecz w scenach dynamicznych będziecie się czuć jak byście paczyli na ekran przez fieranki masakra. Nie w każdym modelu to występuje dlatego można odpalić YouTube i wpisać Test Banding. Zakupiłem dwa telewizory, pierwszy model jest super i zero problemów, natomiast przy drugim modelu totalna porażka oglądam jak przez fieranki. Serwis twierdzi że to normalne i nie uznaje tej wady, ponieważ nie jest to uszkodzenie, ba twierdzą że jest to cecha tych ekranów i swoim profesjonalnym podejściem proponują zmienić ustawienia z standard na sport ha ha ha, żenujące żeby jeszcze coś pomogło to super ale nie poto są ustawienia w telewizorach aby ukrywać wadę w postaci Bandingu. Nigdy więcej nie kupię Lg ale tylko ze względu na serwis i jego podejście do klienta, wręcz odpycha od zakupu tak świetnej marki jak LG a szkoda.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. 28 dni po zakupie z przyczyn technicznych nastąpiło pierwsze podłączenie sygnału TVSAT , pojawiły się pionowe paski i obraz zrobił się czarny jak noc i tak już pozostało. To niestety już marka która nie równa sie z poprzednikami.

  Opinie napisał(a) Bobik dnia

 3. Zepsuł się. Fatalny serwis.

  Opinie napisał(a) Lol dnia

100% poleca ten produkt

LG 55LH6047
 1. Jestem wpełni zadowolona .

  Opinie napisał(a) DOROTA dnia

 2. Polecam swietny telewizor

  Opinie napisał(a) Kalije dnia

 3. Super telewizor!

  Opinie napisał(a) Jolanta dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki