Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 49UJ634V czy LG 55LH6047

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 49UJ634V
LG 55LH6047
Remis

Cechy

LG
LG 49UJ634V
czy
LG
LG 55LH6047
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 49UJ634V
 1. ok

  Opinie napisał(a) rene dnia

 2. Telewizor kupiony parę dni temu w sklepie skusiłem się na niego Chodź pojechałem po Samsunga przeważyła cena ale naprawdę nie żałuję bardzo dobry pod względem dźwięku jakości wykonania i interfejsu świetnie rozwiązana przeglądarka internetowa da się na przykład zapisać ulubione strony i dodać je do głównego menu web os z odtwarzaniem wideo bezpośrednio z przeglądarki też nie ma żadnych problemów Jednym minusem tego telewizora i jest gorsze odwzorowanie czerni niż w Samsungach z podobnymi parametrami 😞 ale kolory są Nawet powiem że troszeczkę lepsze ponieważ posiadam w domu też telewizor 4K właśnie od Samsunga tylko że 43 cale postawiłem jej koło siebie otworzyłem na HBO ten sam serial i powiem że tylko czerń Samsungi mają lepszy i nic poza tym a pilot Magic jest swietny więc moim zdaniem polecam ten telewizor

  Opinie napisał(a) Szymon dnia

 3. kupiłem to ***** ostatnio z serii UJ63 i oddałem po 2 dniach, obraz w tym to masakra. Oczywiście te wszystkie prezentacje w 4k hrd itd z youtuba na tym wyglądają spoko i tylko to. NC+ na tym to obraz jakby ktoś wyprał kolory, jakieś fiolety przebijają się, ustawienia kontrastu czy innych bajerów powoduje tylko tyle że każdy wygląda jak po solarium a samo podświetlenie dalej słabe. Filmy z dysku też dziwnie działają bo ma się wrażenie że Tv nie wyrabia i jakby gubił klatki, w innych scenach uruchamiał upłynniacze i mamy efekt "opery mydlanej". Próbowałem wypośrodkować ale efekt zawsze był lipny w jedną lub drugą stronę. Jedyny plus, że smart szybko działa. Dzwięk mega słaby, rozumiem że te cienkie telewizory nie maja nawet miejsca na głośniki ale ten model jest dosyć "gruby" i spokojnie coś mocniejszego można by w niego włożyć żeby lepiej grało.

  Opinie napisał(a) Rebel20 dnia

100% poleca ten produkt

LG 55LH6047
 1. Swietny. Polecam

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

 2. Jestem wpełni zadowolona .

  Opinie napisał(a) DOROTA dnia

 3. Polecam swietny telewizor

  Opinie napisał(a) Kalije dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki