Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 49UJ634V czy LG 55LH6047

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 49UJ634V
LG 55LH6047
Remis

Cechy

LG
LG 49UJ634V
czy
LG
LG 55LH6047
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 49UJ634V
 1. kupiłem to ***** ostatnio z serii UJ63 i oddałem po 2 dniach, obraz w tym to masakra. Oczywiście te wszystkie prezentacje w 4k hrd itd z youtuba na tym wyglądają spoko i tylko to. NC+ na tym to obraz jakby ktoś wyprał kolory, jakieś fiolety przebijają się, ustawienia kontrastu czy innych bajerów powoduje tylko tyle że każdy wygląda jak po solarium a samo podświetlenie dalej słabe. Filmy z dysku też dziwnie działają bo ma się wrażenie że Tv nie wyrabia i jakby gubił klatki, w innych scenach uruchamiał upłynniacze i mamy efekt "opery mydlanej". Próbowałem wypośrodkować ale efekt zawsze był lipny w jedną lub drugą stronę. Jedyny plus, że smart szybko działa. Dzwięk mega słaby, rozumiem że te cienkie telewizory nie maja nawet miejsca na głośniki ale ten model jest dosyć "gruby" i spokojnie coś mocniejszego można by w niego włożyć żeby lepiej grało.

  Opinie napisał(a) Rebel20 dnia

 2. Obraz na ustawieniach fabrycznych przeraźliwie żółtawy (,, ciepły"), dopiero na,, zimnych" ustawieniach pokazał ekran normalne barwy. Mimo to wciąż jest zbyt ciemny, słabe i nierównomierne podświetlenie z ciemnymi plamami na krawędziach. Słabe konty widzenia. Przeglądarka całkiem sprawna lecz... co chwilę wyrzuca z powodu zbyt małej pamięci podręcznej! Mimo to w tej cenie może być, na 3+

  Opinie napisał(a) edi dnia

 3. po podłączeniu dekodera głos jest poniżej krytyki .

  Opinie napisał(a) waldemar dnia

100% poleca ten produkt

LG 55LH6047
 1. Swietny. Polecam

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

 2. Jestem wpełni zadowolona .

  Opinie napisał(a) DOROTA dnia

 3. Polecam swietny telewizor

  Opinie napisał(a) Kalije dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki