Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 49LH615V czy LG OLED55C7V

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 49LH615V
LG OLED55C7V
Remis

Cechy

LG
LG 49LH615V
czy
LG
LG OLED55C7V
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 49LH615V
 1. Ok obraz , widać szybkie sceny bez migotania.

  Opinie napisał(a) GeorgduzyB dnia

 2. Ogólnie tv działa zadowalająco, webos jest dopracowany, laptopa podłączam bez kabla i działa to poprawnie a co ciekawe nie każdy tv sobie z tym radzi. Metalowa ramka przyciąga oko :). Wifi ma bardzo dobry zasięg ale w dużych tv to norma( duże anteny). Uruchamia się i przełącza szybko. Aplikacje wszystkie te najpopularniejsze są i działają poprawnie, troszkę za często się aktualizuje system no ale takie już są te smartTV. Jedynie pilot mały i w tej cenie mogli dodać lepszy, więc z przeglądarki najlepiej korzystać podłączając myszkę.

  Opinie napisał(a) Janziel82 dnia

100% poleca ten produkt

LG OLED55C7V
 1. Wydaje się że obraz b. dobry, niesamowity jeszcze testuję

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

 2. Jeżeli oglądasz TVP info i to wiele godzin to Twoja opinia jest niestety niewiarygodna.

  Opinie napisał(a) Marko dnia

 3. Przesiadka z plazmy Panasonica na jakiegoś LED-a czy QLED-a to byłby krok wstecz więc mój wybór padł na tego OLED-a. Już teraz filmy i koncerty z płyt BD na tym telewizorze wyglądają znakomicie. Filmy z Neflixa w 4K UHD czy Dolby Vision to całkiem nowe doznania i gdy dojedzie nowy amplituner Onkyo RZ820 wraz z odtwarzaczem Sony X800, może być bardzo ciekawie! Wpisy mówiące o jakimś zacinaniu się obrazu czy matrycach wypalających się jak w starych plazmach traktuję jako zwykłe trollowanie! Jeżeli mój nowy oled ma się wypalać tak jak moja poprzednia plazma to jestem zupełnie spokojny. W Panasonicu pojawiały się powidoki po wielogodzinnym oglądaniu TVP Info ale znikały równie szybko jak się pojawiały. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten telewizor lub inny z matrycą OLED! Różnice w jakości obrazu pomiędzy oledami Panasonica, Sony, Philipsa czy LG nie są aż tak znaczące (wszystkie posiadają matryce od LG) ale ten ostatni bije konkurentów najlepszą ceną zakupu!

  Opinie napisał(a) krisder dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki