Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 43UK6400

LG 43UK6400

od 1333,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

43-calowy telewizor 4K Ultra HD z funkcją Smart TV. Korzyści: Wyświetlacz IPS Active HDR: HDR (High Dynamic Range) to nowy standard jakości obrazu. Pozwala dostrzec szczegóły, zapewnia realistyczne kolory i oferuje szeroki zakres kontrastu. Rozdzielczość 4K Ultra HD jest czterokrotnie wyższa niż w przypadku technologii Full HD. ThinQ AI: Koniec z klikaniem lub przewijaniem w celu zmiany ustawień, znalezienia ulubionego programu telewizyjnego lub sprawdzenia dzisiejszej nocy, powiedz po prostu, co chcesz, a telewizor LG obsłuży twoje polecenie.

Przeciwnicy

LG 43UK6400

LG 43UK6400

Rekomendacje

Opinie

 1. Większość oczekiwań spełnionych, za taką cenę jest naprawdę ok, raczej nikt się nie zawiedzie, jedyny minus to dźwięk...

  Opinie napisał(a) M dnia

 2. Mam ten tv od miesiąca, a szukałem drugiego tv głównie do konsoli xbox one s. Okazało się, że świetnie odbiera również tv naziemną, a z obsługą radzi sobie 8-mio latek. Wszystkim niezdecydowanym polecam. Z ciekawostek - kolor obudowy to bardzo ciemny brąz, który fajnie wkomponował się w wystrój pokoju.

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  wygląd
 3. Supcio

  Opinie napisał(a) Paweł dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  smart tv na wysokim poziomie
  wygląd

comments powered by Disqus