Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 43UJ620V czy SONY KD-55S8505C

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 43UJ620V
SONY KD-55S8505C
Remis

Cechy

LG
LG 43UJ620V
czy
SONY
SONY KD-55S8505C
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Sony

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 43UJ620V
  1. W tym przedziale cenowym nie ma lepszego, telewizor posiada mnóstwo dodatkowych funkcji a mimo to jest bardzo prosty w obsłudze, nie ogarnąłem jedynie funkcji uniwersalnego pilota ale wszystko w czasie. Ogółem warty polecenia

    Opinie napisał(a) unatapisztin dnia

0% poleca ten produkt

SONY KD-55S8505C
  1. NIe kupujcie szajsu pod nazwa sony - po 6 latach padla mi matryca w telewizorze za 10 tys zł- reakcja Sony polska-no ma pan pecha ....żadnego wsparcia ze strony serwisu - żadnej możliwości naprawy nic- ***** śmiechu:((( pół roku walki z gigantem -ponizej krytyki- juz nigdy!!

    Opinie napisał(a) kAROL dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki