Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 43UJ620V czy LG 49UJ701V

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 43UJ620V
LG 49UJ701V
Remis

Cechy

LG
LG 43UJ620V
czy
LG
LG 49UJ701V
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 43UJ620V
 1. Właśnie kupiłem ten telewizor i jestem w szoku , w opisach i na fotkach obraz jest extra niestety na żywo tragedia. Mój stary samsung led wymiata w porównaniu z tym modelem. Jeszcze pobawię się w ustawieniach, może coś się uda. Jest mleczna mgła cały czas a pod nią dopiero jest obraz. Piszę mleczna trochę na wyrost ale doprowadza mnie do szału ta lekka poświata przed głównym obrazem. Natomiast dźwięk to faktycznie PORAŻKA. W dodatku okazało się że wyposażeniu telewizora nie ma pilota Magic , bez którego nie ma wielu ustawień. Ogólnie jestem na tą chwilę mocno ZAWIEDZIONY!!!!

  Opinie napisał(a) Rcik dnia

 2. Witam. Wszystko spoko,tylko ten słaby dźwięk,ale kino załatwia ten problem. Szukam jeszcze Magic pilota do niego,może jakieś sugestie?

  Opinie napisał(a) Krzysztof.Sochaczew dnia

 3. W tym przedziale cenowym nie ma lepszego, telewizor posiada mnóstwo dodatkowych funkcji a mimo to jest bardzo prosty w obsłudze, nie ogarnąłem jedynie funkcji uniwersalnego pilota ale wszystko w czasie. Ogółem warty polecenia

  Opinie napisał(a) unatapisztin dnia

100% poleca ten produkt

LG 49UJ701V
 1. Bardzo fajny telewizor pod każdym względem,technologicznie zaawansowany, godny polecenia,bardzo wnikliwie porównywałem inne produkty 49/50 cali przed zakupem przez jakiś czas na różne dostępne sposoby,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.które są zamieszczane.

  Opinie napisał(a) Krzysztof dnia

 2. Z zakupu TV jestem średnio zadowolony, nie zadowala mnie przede wszystkim obraz, kolory najogólniej określam jako wyprane, stosunkowo blade, brak jest należytej ostrości i nie bardzo można to poprawić poprzez ustawienia, "obraz żywy", bardzo wygląda nienaturalnie, pozostałe tak średnio. Są modne określenia, że TV świeci ładnie lub nie, ten świeci średnio, na ciemnej matrycy przy włączonym oczywiście TV widać niedociągnięcia w nierównomiernym podświetleniu. /To nie jest 100 Hz tylko 60 Hz dla odświeżania, o tym trzeba wiedzieć/. Pozytywnie zaskakuje słuchacza jakość dźwięku, "gra" bardzo dobrze, to spory plus, smart również bardzo dobry, pilot z opcją głosową, kursorem bardzo dobry, ogólnie internet przegląda się przyjemnie. Wykonanie bardzo solidne, mocne, wygląd bez zastrzeżeń. Jeżeli zmiana TV, to przejście ze starszych wersji LCD, a może jeszcze wcześniejszej, to różnica będzie spora, przyjemność oglądania dużo większa. Reasumując dla widza, który nie zwraca uwagi na drobne szczegóły w jakości obrazu, zakup będzie się podobał, dla profesjonalistów i mocno zwracających uwagę na szczegóły obrazu może być pewnym rozczarowaniem

  Opinie napisał(a) Michał dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki