Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 43LF590V czy Philips 55PUS7502

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 43LF590V
Philips 55PUS7502
Remis

Cechy

LG
LG 43LF590V
czy
Philips
Philips 55PUS7502
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 43LF590V
 1. Jak za te pieniądze to rewelacja. Bardzo szybki system. Netflix, HBO GO, Spotify, PLAYER, IPLA itp.. Ogólnie porównując go z innymi telewizorami z tej półki cenowej, to ten jest wyjątkowo szybki, wszystko działa bez zarzutu, bardzo prosty i przyjazny interfejs. Sam miałem mieszane uczucia co do tego WEBOS'a przed zakupem, ale teraz uważam że jest świetny. Reszty (czyli jakości obrazu i dźwięku) nie oceniam bo nie mam porównania, świeci i gra jak każdy inny.

  Opinie napisał(a) psiqs dnia

 2. jest ok

  Opinie napisał(a) GOSIA dnia

 3. Obraz podobny do jakości samsunga 2 razy droższego. Nie idealny, ale w porządku i nie można więcej oczekiwać. Estetyczny, łatwy w obsłudze.

  Opinie napisał(a) Maja dnia

100% poleca ten produkt

Philips 55PUS7502
 1. Słabiutka kontrast i czerń (najtańsza matryca IPS).Płynność w sporcie fatalna (upłynniacze nie działają jak potrzeba (albo teatr albo rozmycia).Na szczęście pozbyłem się złoma jak pojawił się kurz na matrycy (wrócił na magazyn do Olsztyna).

  Opinie napisał(a) aguer dnia

 2. Szukałem do salonu dobrą 55" planowałem do tego zakup jakiegoś budżetowego soundbara, po zapoznaniu się z parametrami 7502 długo się nie zastanawiałem, spełnia moje wszystkie oczekiwania, 120hz, do tego otwarty system android (nie spodziewałem się takich możliwości tv) oraz ambilight z ala wbudowanym soundbarem. Chciałem TV + soundbar mam to wszystko i jeszcze więcej, ponieważ dochodzi do tego gra świateł! Tv spełnia wszystkie moje wymagania

  Opinie napisał(a) kaczy dnia

 3. Android działa fatalnie, zawiesza cały TV kilka razy dziennie. Płynność w sporcie na niskim poziomie (rozmycie i smużenia). Materiał 4k z YT nie działa. Zamiast czarnego koloru jest szary, w nocy wygląda to beznadziejnie (wina dziadowskiej matrycy IPS) Ogólnie nie polecam.

  Opinie napisał(a) Urlik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki