Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 42LF5800 czy Philips 49PUS7502

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 42LF5800
Philips 49PUS7502
Remis

Cechy

LG
LG 42LF5800
czy
Philips
Philips 49PUS7502
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
Philips

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 42LF5800
 1. PRODUKT ZASPAKAJA MOJE OCZEKIWANIA

  Opinie napisał(a) JERZY dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
 2. Super TV ,obraz rewelacyjny ,dźwięk bardzo dobry łatwy w obsłudze

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
 3. Polecam. TV super. Nie rozumiem dlaczego w opisach jest brak WIFI (zakupiłem TV z myślą o podłączeniu kablem do routera) ponieważ WIFI jest. Nie czepiałbym się procesora -Samsun F6500 działa mi wolniej. Dobra współpraca z myszką bezprzewodową. Obraz git!. Jest to mój 3-ci TV led i jestem bardzo zadowolony. Jedyne czego mi brakuje to brak magic remote, który jest w opisach, ale mając rewelacyjnie działającą mysz nie potrzebuję go. Za tą cenę rewelacja !

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

100% poleca ten produkt

Philips 49PUS7502
 1. Perfekcja działania i obrazu, jestem mega zadowolony. Sprawdzalem w sklepie i nie wszystkie tv radza sobie tak dobrze z przegladaniem stron internetowych. Dobre katy widzenia i ssuper dzwiek.

  Opinie napisał(a) infor dnia

  Zalety
  ambilight
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  wykonanie
 2. TV z 4K,który "rwie" materiał 4K HDR w odtwarzaczu "firmowym".Trochę lepiej w MxPlayer,choć tak z kolei dźwięk DTS zamieniany jest na DD. Z kolei odtwarzacz firmowy odtwarzacz podaje DTS do AVR,ale dźwięk wyprzedza obraz.Pilot beznadziejny jeśli chodzi o obsługę przeglądarki.Konkurencja ma piloty typu air mous,Philips uważa że to zbędna rzecz.Po co wyszukiwanie głosowe,skoro pilot nie ma mikrofonu? Po miesiącu użytkowania padł port USB.Współpraca z HDD,to jakaś zemsta na kliencie.Sformatowany dysk pod Win-nie ma możliwości działań na plikach z poziomu managera zainstalowanego w TV.Sformatowany w TV na aplikacje i pliki-jest możliwość działania na plikach,ale nic nie nagramy.Sformatowany w TV na nagrywanie-nie ma możliwości "wrzucić" cokolwiek na ten że HDD.Pierwsze urządzenie multimedialne(a jestem gadżeciarzem),zakupu którego żałuję.Przed zakupem,warto się zastanowić,czy potrzebujemy TV z Androidem,który nie wydala z multimediami.Z 3-letnim LG FHD na WebOs,nie miałem żadnych problemów z multimediami.

  Opinie napisał(a) Władek dnia

  Zalety
  ambilight
  jakość obrazu
  wygląd
  Wady
  android 6.0 po 4 dniach wiesza sie
  jakość dźwięku
  kolor biały wpadający w róże
  łatwość obsługi
  nie równomiernie podświetlona matryca
  pilot z klawiaturą
  wykonanie
 3. Zewnętrznie TV prezentuje się bardzo dobrze. Kilka minut regulacji i obraz wygląda całkiem dobrze. Na ciemnych partiach widać wylewające się światło w górnym i dolnym narożniku po lewej. Natomiast prawy bok jest niedoświetlony na całej wysokości. Ale są to „braki” do pominięcia. Jakość wyświetlanego obrazu jest więcej niż zadawalająca. Upscaling uzależniony od materiału źródłowego. Kanały DVB-T i DVB-S w HD wyglądają dobrze, natomiast słabe jakościowo SD (np. TVP3, TVS itp.) to mizeria. YT, pliki .mkv w HD całkiem dobrze. I to byłby koniec pozytywów. Trzy, czterokrotnie w ciągu dnia RESET napięciowy. Komunikat „brak dostępnych programów” mimo, że na naziemnej, jak i sat sygnał jest dobrej jakości . Po restarcie kilka godzin spokoju i znowu „brak …”. Lista kanałów bardzo zamulona. Android to jakiś wykastrowany żart Chińczyków. Zainstalować można tylko to, co chce TPV. Zupełnie, jak z zakupem Forda T. Jedyna słuszna przeglądarka, praktycznie brak dostępu do aplikacji naszych rozgłośni radiowych itd., itd. Dźwięk – hmm, a raczej jego brak. Coś, jakby włożyć słuchawki od starego Walkmana, kupionego w 80 latach w Wiedniu do głębokiego, plastikowego wiaderka. Bez zewnętrznego wzmacniacza, kina domowego, czy chociaż większych głośników komputerowych słuchać się tego nie da. Do tego kłopoty z przesyłaniem dźwięku wielokanałowego przez wyjście cyfrowe. Zupełna loteria. Raz jest 5.1 a za chwilę 2.0. Podsumowując – zakupowa pomyłka.

  Opinie napisał(a) U...o dnia

  Zalety
  ambilight
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
  pilot z klawiaturą
  wygląd
  wykonanie
  Wady
  jakość dźwięku
  kiepski dźwięk
  wykastrowany android
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki