Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 42LF5800 czy LG 49UK7550

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 42LF5800
LG 49UK7550
Remis

Cechy

LG
LG 42LF5800
czy
LG
LG 49UK7550
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 42LF5800
 1. Miałem ten telewizor ponad dwa i pół roku. Obraz super, dźwięk super, Smart tv działało spoko. Generalnie stosunek jakości tv do ceny na bardzo dobrym poziomie. Niestety jeden minus. po dwóch i pół roku padło podświetlenie matrycy. Więc gdyby ktoś kupował taki lub podobny to chyba bez wydłużenia gwarancji nie ma sensu. Trwałość elektroniki jest niestety coraz gorsza.

  Opinie napisał(a) Michał dnia

 2. posiadam telewizor jestem bardzo zadowolony polecam za te pieniądze warto.

  Opinie napisał(a) stanik dnia

 3. rewelka

  Opinie napisał(a) uzo12 dnia

100% poleca ten produkt

LG 49UK7550
 1. Telewizor spełnił moje oczekiwania, oprócz wyświetlanego koloru czarnego. Ewidentnie widać podświetlenie matrycy przy ciemnych scenach i dziwne smugi z góry do dołu. Obraz wyświetlany w jakości 4K po prostu rewelacja. Sam dźwięk nie powala, ale też nie jest najgorzej. System operacyjnie działa w miarę szybko, ale Samsungi radzą sobie z tym o wiele lepiej i szybciej. Sam wygląd telewizora jest jak najbardziej ok. Tu ma przewagę na Samsungiem w podobnych parametrach. Ogólnie polecam ten telewizor.

  Opinie napisał(a) piopol99 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki