Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 42LF5800 czy LG 49SK7900

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 42LF5800
LG 49SK7900
Remis

Cechy

LG
LG 42LF5800
czy
LG
LG 49SK7900
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG
Model
LF5800
Model
SK7900

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 42LF5800
 1. PRODUKT ZASPAKAJA MOJE OCZEKIWANIA

  Opinie napisał(a) JERZY dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
 2. Super TV ,obraz rewelacyjny ,dźwięk bardzo dobry łatwy w obsłudze

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

  Zalety
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
  łatwość obsługi
 3. Polecam. TV super. Nie rozumiem dlaczego w opisach jest brak WIFI (zakupiłem TV z myślą o podłączeniu kablem do routera) ponieważ WIFI jest. Nie czepiałbym się procesora -Samsun F6500 działa mi wolniej. Dobra współpraca z myszką bezprzewodową. Obraz git!. Jest to mój 3-ci TV led i jestem bardzo zadowolony. Jedyne czego mi brakuje to brak magic remote, który jest w opisach, ale mając rewelacyjnie działającą mysz nie potrzebuję go. Za tą cenę rewelacja !

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

LG 49SK7900
 1. Telewizor super

  Opinie napisał(a) kasia dnia

 2. Nie wiem kto pisał tą opinię ale porównyeałem ten telewizor z Samsungiem 49MU6442 i musze powiedzieć że warto dołożyć te 100 zł do LG 10 bitowa matryca co doskonale widać biały jest biały a nie wpadający w niebieski jasność też lepsza. Pilot Magic który ułatwia poruszanie się po smartTV i polskie funkcje głosowe w tej cenie nie znajdziecie nic lepszego z 49"

  Opinie napisał(a) TVManiak dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  wygląd
  Wady
  jakość dźwięku
  jakość obrazu
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki