Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

LG 24MT48DF czy LG 42LF5800

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG 24MT48DF
LG 42LF5800
Remis

Cechy

LG
LG 24MT48DF
czy
LG
LG 42LF5800
DANE PODSTAWOWE
Producent
LG
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

LG 24MT48DF
 1. super tv za ta cene

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 2. Trudno obiektywnie ocenić już produkt po tak krótkim użytkowaniu ale jak na razie wszystko jest OK. I oby tak dalej. Dobra cena, akuratny rozmiar, menu jak u LG. :)

  Opinie napisał(a) Wojciech dnia

100% poleca ten produkt

LG 42LF5800
 1. Miałem ten telewizor ponad dwa i pół roku. Obraz super, dźwięk super, Smart tv działało spoko. Generalnie stosunek jakości tv do ceny na bardzo dobrym poziomie. Niestety jeden minus. po dwóch i pół roku padło podświetlenie matrycy. Więc gdyby ktoś kupował taki lub podobny to chyba bez wydłużenia gwarancji nie ma sensu. Trwałość elektroniki jest niestety coraz gorsza.

  Opinie napisał(a) Michał dnia

 2. posiadam telewizor jestem bardzo zadowolony polecam za te pieniądze warto.

  Opinie napisał(a) stanik dnia

 3. rewelka

  Opinie napisał(a) uzo12 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki