Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Hyundai ULS4305FE czy SAMSUNG UE55MU7002

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Hyundai ULS4305FE
SAMSUNG UE55MU7002
Remis

Cechy

Hyundai
Hyundai ULS4305FE
czy
SAMSUNG
SAMSUNG UE55MU7002
DANE PODSTAWOWE
Producent
Hyundai
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Hyundai ULS4305FE
 1. No niestety przynajmniej raz dziennie się zawiesza. Ale za to sam restartuje ... hurra ... ale czasem trzeba mu pomóc i wyłączyć z prądu na chwilę. Nie wszystkie avi z pendrivea odtwarza. Brak tvplayera i ipli. Zostaje tylko Netflix i youtube. Nie kupiłbym po raz drugi.

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

 2. ładny wygląd i nic poza tym.

  Opinie napisał(a) Konrad dnia

100% poleca ten produkt

SAMSUNG UE55MU7002
 1. Telewizor, który bardzo dobrze radzi sobie w nasłonecznionym pomieszczeniu. Dla mnie z uwagi na usytuowanie w pokoju idealny wybór. Jakość obrazu bardzo dobra. Łatwa, intuicyjna obsługa pilota smart.

  Opinie napisał(a) Wiesław dnia

 2. Ogólnie telewizor fajny. Najlepszy obraz w ustawieniach fabrycznych z delikatną modyfikacją. Dźwięk super. Szybki i bezproblemowy w obsłudze. Na + one connect.

  Opinie napisał(a) p...k dnia

 3. Dobry telewizor ale kilka razy zdarzyło się że wystąpił efekt smugi.

  Opinie napisał(a) kicioman dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki