Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Hyundai ULS4305FE czy LG 43UJ620V

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Hyundai ULS4305FE
LG 43UJ620V
Remis

Cechy

Hyundai
Hyundai ULS4305FE
czy
LG
LG 43UJ620V
DANE PODSTAWOWE
Producent
Hyundai
Producent
LG

Opinie

100% poleca ten produkt

Hyundai ULS4305FE
  1. No niestety przynajmniej raz dziennie się zawiesza. Ale za to sam restartuje ... hurra ... ale czasem trzeba mu pomóc i wyłączyć z prądu na chwilę. Nie wszystkie avi z pendrivea odtwarza. Brak tvplayera i ipli. Zostaje tylko Netflix i youtube. Nie kupiłbym po raz drugi.

    Opinie napisał(a) Marcin dnia

  2. ładny wygląd i nic poza tym.

    Opinie napisał(a) Konrad dnia

100% poleca ten produkt

LG 43UJ620V
  1. W tym przedziale cenowym nie ma lepszego, telewizor posiada mnóstwo dodatkowych funkcji a mimo to jest bardzo prosty w obsłudze, nie ogarnąłem jedynie funkcji uniwersalnego pilota ale wszystko w czasie. Ogółem warty polecenia

    Opinie napisał(a) unatapisztin dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki