Telewizory LED, LCD, 4K zapewniają wysoką jakość obrazu z dodatkową możliwością jego oglądania w trzech wymiarach, przy użyciu odpowiednich, dedykowanych okularów (aktywnych lub pasywnych). Technologie 4K UHD sprawia, ze obraz wydaje sie być tak blisko, jakby można było go dotknąć czy też uczestniczyło się w wydarzeniach oglądanych na ekranie. Dzięki tej technologii zyskujemy piękny i szczegółowy obraz. Porównaj najważniejsze parametry takie jak: przekątna ekranu, rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy dźwięk i wybierz telewizor odpowiedni dla siebie!

Hyundai FLE4002FE czy Philips 55PUS7502

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Hyundai FLE4002FE
Philips 55PUS7502
Remis

Cechy

Hyundai
Hyundai FLE4002FE
czy
Philips
Philips 55PUS7502
DANE PODSTAWOWE
Producent
Hyundai
Producent
Philips

Opinie

Brak opinii

Hyundai FLE4002FE

100% poleca ten produkt

Philips 55PUS7502
  1. Po dwóch miesiącach wyszły plamy na matrycy. Problem z serwisem i sprzedawcą kombinują z jednorazowym czyszczeniem pomimo że reklamowalem z tytułu rękojmi. Nie polecam zakupu TV Philipsa.

    Opinie napisał(a) Kortez dnia

  2. Sprawdza się świetnie. Mój poprzedni telewizor dokonał żywota jakiś czas temu. Postawiłem na Philipsa ten model po rozmowie ze znajomym, który go ma. Jestem zadowolony. Kolory i dźwięk ładne, do tego nie ma żadnych kłopotów z softem. Mogę polecić tym bardziej, że pieniądze są rozsądne.

    Opinie napisał(a) Wadim dnia

  3. Świetnie! Polecam każdemu, ogladam duzo meczy i duzo filmow wieczorem i jest swietnie. Ambiligt swieci pieknie, dzieci sie ciesza z gier na andoridzie. Wszystko super, no i dzwiek. Po prostu swietnie

    Opinie napisał(a) Jerzyk dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki